Wczytuję dane...
Kod producenta: EP20819DE-YW
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
172,00 PLN
Opis produktu

Przenośna myjka parowa wielofunkcyjna parownica ręczna z akcesoriami

Szukasz przenośnej parownicy do wszystkich powierzchni? Temperatura pary osiąga 135°C, co umożliwia czyszczenie brudu i plam na podłogach, drzwiach, oknach, ubraniach itp. oraz jednoczesną dezynfekcję i sterylizację. Aby uniknąć przegrzania, kiedy zbiornik jest pusty, urządzenie automatycznie odłącza się od zasilania i gaśnie lampka sygnalizująca zakończenie przygotowania. Zawór bezpieczeństwa otwiera się automatycznie i uwalnia ciśnienie ze zbiornika. W uchwycie znajduje się również blokada, która zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Mocna i wydajna para: Po podłączeniu do prądu maszyna parowa będzie gotowa w zaledwie 3 minuty dzięki mocy 1050 W. Światło wyłączy się automatycznie po upływie 3 minut, sygnalizując zakończenie przygotowania. Przy pomocy termostatu o wysokiej czułości, najwyższa wartość temperatury pary wynosi 140°C, zapewniając dezynfekcję i sterylizację.

Bezpieczna konstrukcja wolna od substancji chemicznych: Para nie zawiera żadnych substancji chemicznych, gazów ani pozostałości, które są szkodliwe dla twojej rodziny i zwierząt domowych. Uchwyt jest wyposażony w blokadę bezpieczeństwa, a górna część jest zakręcana, zapewniając bezpieczeństwo podczas używania maszyny.

Zestaw z 9 akcesoriami: Przenośna maszyna parowa posiada 9 akcesoriów, takich jak miarka, lejek, szczotka do okien, okrągła szczotka nylonowa, ściereczka, dysza rozpylająca, dysza zakrzywiona itp. Przed użyciem sprawdź, czy dysza jest dobrze przymocowana do urządzenia.

Lekka i przenośna: Za pomocą lekkiej i przenośnej konstrukcji tę parownicę można łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Uchwyt ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu można go wygodnie trzymać, nie męcząc ręki po dłuższym używaniu.

Wielofunkcyjna maszyna parowa: Idealna do czyszczenia i dezynfekcji zlewów, kuchenek, lad, lodówek, okien, płytek łazienkowych, zasłon prysznicowych, pościeli, siedzeń, felg samochodowych, grilli, zabawek, materacy, prześcieradeł, poszewek na kołdry i ubrań.

Dane szczegółowe:

Materiały: tworzywo PP

Wymiary: 28 x 14 x 21 cm

Zasilanie: 110 V, 50 Hz

Moc: 900-1050 W

Pojemność zbiornika: 350 ml

Sugerowana pojemność wody: 175 ml

Temperatura pary: 135°C

Temperatura maksymalna w nagrzewnicy: 167°C

Waga: 1,75 kg

W zestawie:

1 x parownica

1 x zestaw z 9 akcesoriami

1 x instrukcja

Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski