Wczytuję dane...
Kod producenta: EP23795DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
800,00 PLN
Opis produktu

Przenośna mini zamrażarka 31,1 L

Nasza zamrażarka o pojemności 31,1 L daje doskonałe miejsce do przechowywania żywności. Dzięki wydajnej oraz energooszczędnej sprężarce zapewnia ona szybkie i efektywne chłodzenie. Ma pionową, kompaktową, oszczędzającą miejsce konstrukcję, która pasuje do każdego pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się w kuchni, pokoju lub biurze.

Szybkie chłodzenie i energooszczędność: Nasza zamrażarka wykonana została z materiałów termoizolacyjnych, dzięki czemu nie tylko zapobiega wyciekaniu zimnego powietrza, ale jest również energooszczędna. Ponadto, wysokiej jakości, przyjazna dla środowiska sprężarka pracuje cicho, nie emitując nadmiernego hałasu.

Kompaktowy rozmiar i duża pojemność: Dzięki jej kompaktowym rozmiarom zajmuje ona niewiele miejsca, a jej pojemność wynosi 31 L, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią. Dodatkowo wyciągana półka pozwala na umieszczenie różnych produktów.

Regulowany mechaniczny termostat: Temperatura wnętrza może być sterowana ręcznie za pomocą tylnego pokrętła z 7 ustawieniami. Zakres regulacji wynosi od -22°C do -14°C. 

Przemyślany design: Odwracalne drzwi ze stali nierdzewnej, pozwalają na otwieranie zamrażarki w prawą lub lewą stronę, w zależności od zapotrzebowania, zapewniając prosty i wygodny dostęp do żywności.

Oszczędność miejsca: Spód zamrażarki wyposażony został w 4 poziomujące nóżki, dzięki czemu pozostaje ona stabilna nawet na nierównym podłożu. Ponadto, jej kompaktowa budowa pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w domu sypialni lub w biurze.

Dane szczegółowe

Kolor: Srebrny

Materiał: Stal nierdzewna

Pojemność: 31,1 L

Zakres regulacji temperatury: -22°C -14°C

Napięcie/częstotliwość: 115 V/ 60 Hz

Natężenie prądu: 0,8 A

Typ drzwi: Pojedyncze

Wymiary całkowite: 44,5 x 46 x 48,5 cm

Waga: 14,5 kg

W zestawie

  • 1 x zamrażarka
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski