Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37198
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
518,00 PLN
Opis produktu

Platforma wibracyjna do ćwiczeń z wymiennymi taśmami, 300W

Nasza platforma wibracyjna pomoże Ci utrzymać dobrą kondycję fizyczną poprzez trening całego ciała. Ekran LCD i stoper ułatwiają użytkowanie, a prędkość może być regulowana za pomocą zdalnego pilota. 2 elastyczne taśmy  idealne do treningu ramion i górnej części ciała, a także do zwiększenia równowagi i koordynacji oraz polepszania krążenia krwi.

Programy oraz stoper: Ekran LCD wyświetla przydatne informacje, a stoper odmierza od 1 do 10 minut. Dodatkowo do wyboru jest 6 programów automatycznych i 3 różne prędkości: 30/60/90.

Duży udźwig oraz wymienne taśmy: Maksymalny udźwig platformy wynosi 120 kg. 2 elastyczne taśmy zwiększają równowagę, trenując przy tym ramiona i górną część ciała.

Stabilność oraz oszczędność miejsca: Platforma wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jej wytrzymałość. Antypoślizgowa gumowa powierzchnia i przyssawki na spodzie zapewniają stabilność, a kompaktowy rozmiar sprawia, że jest łatwa do przechowywania.

Wielofunkcyjność: Sprzęt ten idealnie nadaje się do utraty wagi oraz wzmocnienia ciała, jak również do zwiększenia równowagi i koordynacji. Ponadto, podczas ćwiczeń wspomaga krążenie krwi, zwiększa napięcie mięśni i łagodzi bóle dolnej części pleców i kręgosłupa. Prędkość podlega regulacji w zakresie od 1 do 99 za pomocą zdalnego pilota.

Specyfikacja:

Kolor: srebrny

Moc: 300 W

Waga brutto: 15,21 kg

Waga netto: 13 kg

Udźwig: 120 kg

Wymiary całkowite: 75 x 40 x 13 cm

 

Opakowanie zawiera:

1 x platforma wibracyjna

2 x gumki

1 x pilot zdalnego sterowania

1 x kabel zasilający

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski