Wczytuję dane...
Kod producenta: MU70002DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
885,00 PLN
Opis produktu

Pianino cyfrowe z 88 klawiszami i pokrowcem

Nasze przenośne cyfrowe pianino z 88 klawiszami jest idealnym instrumentem muzycznym dla początkujących oraz ekspertów. Ważone klawisze oraz funkcja nauczania pozwalają ćwiczyć różne utwory i akordy. Pedał sustain powoduje stopniowe zanikanie nut lub ich nagłe przerwanie. Dwa wbudowane głośniki stereo zapewniają doskonały i czysty dźwięk. Sprzęt obsługuje również słuchawki, co pozwala na cichą grę w domowym zaciszu. Dodatkowo przenośne etui pozwala na bezpieczne przenoszenie instrumentu w dowolne miejsce.

Ważone klawisze: Nasze pianino wyposażone zostało w klawisze z dostosowanym oporem nacisku, odwzorowując klawiaturę fortepianową w skali 1:1.

Wiele funkcji i połączeń: Interfejs MIDI/USB pozwala na podłączenie komputera lub innych urządzeń i akcesoriów. Dzięki 128 rytmom, 128 dźwiękom i 20 demom utworów pozwala ono grać popularne piosenki i ćwiczyć akordy.

Pedał sustain i zewnętrzne głośniki: Funkcja sustain pozwala na stosowanie zaawansowanych technik grania. Ponadto, 2 zewnętrzne głośniki zapewniają czysty i przestrzenny dźwięk.

Bezpieczny materiał i długa żywotność: Keyboard został wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS oraz aluminium, dzięki czemu gwarantuje niezrównaną wytrzymałość, stabilność i trwałość. Po 4-godzinnym ładowaniu za pomocą zewnętrznej ładowarki, gniazda USB w komputerze lub listwy zasilającej, działa on przez 12 godzin.

Ochronna torba: Futerał przystosowany jest do przechowywania klawiatury i akcesoriów, oraz bezpiecznego przenoszenia ich w dowolne miejsce. Wodoodporna tkanina Oxford zapewnia doskonałą ochronę sprzętu.

Dane szczegółowe

Kolor: czarny, biały
Materiał klawiatury: ABS, stop aluminium
Materiał futerału: tkanina Oxford
Wymiary klawiatury: 127 x 21,5 x 6,5 cm
Wymiary futerału: 128 x 9 x 23 cm
Napięcie wejściowe fortepianu: 500 MV
Napięcie ładowarki: 220 V
Czas ładowania: 4 godziny
Czas pracy po pełnym naładowaniu: 12 godzin
Waga brutto: 8,5 kg
Zalecany wiek: 3 lata+

W zestawie

1 x Pianino cyfrowe
1 x Stojak na nuty

1 x Futerał
1 x Ładowarka
1 x Pedał sustain
1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski