Wczytuję dane...
Kod producenta: ES10104DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
730,00 PLN
Opis produktu

Osuszacz ze zbiornikiem na wodę 2L Biały

Nasz osuszacz jest odpowiedni dla różnych potrzeb w łazience, salonie, sypialni, garderobie lub piwnicy. Przy poziomie hałasu poniżej 36 dB, ten osuszacz o powierzchni 15 m2 może szybko i cicho usunąć do 15 litrów wody dziennie w temperaturze 35°C, RH 90% (12 litrów w temperaturze 30°C, RH 80%). Wilgotność można regulować od 20% do 95% w zależności od potrzeb. Do wyboru są 4 tryby (automatyczne słońce/automatyczny deszcz/ciągłe suszenie/sen) i 2 prędkości (wysoka/niska). Tryb uśpienia i 24-godzinny timer pozwalają na spokojny sen i oszczędność energii. Dotykowy panel sterowania LED i 3-kolorowa lampka kontrolna są łatwe do zrozumienia. Kompaktowa konstrukcja z wbudowanym uchwytem i 4 uniwersalnymi kółkami pozwala na łatwe przenoszenie go z pokoju do pokoju. Dodatkowo dla bezpieczniejszego użytkowania dołączono blokadę przed dziećmi, funkcję automatycznego odszraniania, alarm zbiornika wody oraz zmywalny filtr.

Przenośne, wysokowydajne osuszanie: ten osuszacz o powierzchni 15 m2 może usunąć 15 litrów wody w powietrzu dziennie w warunkach 35°C, 90% RH (12 litrów w warunkach 30°C, 80% RH). Dodatkowo można regulować wilgotność w zakresie od 20% do 95%. Dzięki 4 uniwersalnym kółkom i wbudowanemu uchwytowi, można go łatwo przenieść do każdego pomieszczenia, takiego jak łazienka, sypialnia, piwnica czy garaż.

4 tryby i 2 prędkości: osuszacz zawiera 4 tryby w 1, takie jak automatyczny tryb słoneczny, automatyczny tryb deszczowy, ciągłe suszenie i tryb uśpienia. Prędkość można regulować na 2 poziomach (wysoki/niski) w zależności od potrzeb. Tryb ciągłego suszenia jest idealny na deszczowe pory roku i dni.

Inteligentne sterowanie i cicha praca: dotykowy panel sterowania jest łatwy w obsłudze. Osuszacz posiada wyświetlacz z 3 kolorami (niebieski/zielony/czerwony) wskazujący poziom wilgotności. Ponadto, przy poziomie hałasu poniżej 36 dB, osuszacz ten oferuje ciche środowisko, w którym można spać lub pracować.

Praktyczne funkcje i bezpieczna ochrona: 24-godzinny timer pozwala dowolnie ustawić osuszacz i zaoszczędzić na rachunkach. Funkcja automatycznego odszraniania utrzymuje ją zawsze sprawną i chroni przed uszkodzeniami. Zmywalny i wyjmowany filtr usuwa kurz z powietrza i jest łatwy do czyszczenia. Dodatkowo blokada przed dziećmi zapewnia bezpieczne użytkowanie.

2 opcje drenażu: rura drenażowa o długości 1 m łączy się z otworem, aby odprowadzać wodę grawitacyjnie. Dodatkowo możesz ręcznie usunąć wodę, opróżniając zbiornik o pojemności 2 L. Osuszacz automatycznie wyłączy się, gdy zbiornik na wodę będzie pełny i gdy zapali się lampka kontrolna, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy trzeba go opróżnić.

 • Usuwa do 15 litrów wody dziennie w pomieszczeniach do 15 m2
 • Cyfrowy panel sterowania LED, który pozwala wyraźnie zobaczyć ustawienia
 • 4 tryby i 2 prędkości do wyboru w zależności od potrzeb
 • 24-godzinny oszczędzający energię timer
 • Łatwy do czyszczenia, wyjmowany i zmywalny filtr
 • 3-kolorowy wskaźnik pokazujący poziom wilgotności
 • Alarm i lampka kontrolna przypominające o konieczności opróżnienia zbiornika na wodę, gdy jest pełny
 • Łatwe ustawienie idealnego poziomu wilgotności w zakresie od 20% do 95%
 • Łatwe przemieszczanie z pokoju do pokoju dzięki 4 uniwersalnym kółkom
 • Tworzy suche i zdrowe środowisko, w którym można przebywać
 • Blokada przed dziećmi i zabezpieczenie przed przepełnieniem dla bezpieczeństwa
 • Pracuje przy niskim poziomie hałasu 36 dB i tworzy komfortowe środowisko do spania
 • Tryb automatyczny, który utrzymuje ustawiony poziom wilgotności
 • Tryb uśpienia powoduje przyciemnienie światła panelu sterowania i mniejszy hałas

Dane szczegółowe:

Wymiary produktu: 28 x 20 x 50,5 cm

Moc: 172 W (27°C, RH 60%)

Napięcie: 220-240 V/50 Hz

Wydajność osuszacza: 18 L/dzień (35°C, RH 90%) 14 L/dzień (30°C, RH 80%)

Timer: 0-24 godziny

Pojemność zbiornika na wodę: 2 L

Regulowany zakres wilgotności: 20-95%.

Zalecana wielkość pomieszczenia: 10-15 m2

Długość węża wydechowego: 1 m

Poziom hałasu: ≤36 dB

Waga: 11 kg

Pakiet zawiera:

 • 1 x osuszacz
 • 1 x wąż
 • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski