Wczytuję dane...
Kod producenta: ES10107DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Osuszacz do domu z panelem dotykowym i kontrolą za pomocą aplikacji

Nasz wysoce wydajny osuszacz powietrza o wydajności 50 l/dzień, sprawia, że jest w stanie zapewnić suche i komfortowe powietrze w dużych przestrzeniach. Wyposażony został w 4 tryby pracy (automatyczne osuszanie, ciągłe suszenie, sen i wentylacja) oraz 2 prędkości wentylatora do wyboru. Dodatkowo urządzenie to wyposażone jest w 24-godzinny timer pozwalający na ustawienie automatycznego wyłączenia po dowolnym czasie użytkowania. Zbiornik z wodą można opróżniać ręcznie lub podłączyć całość do rurki odprowadzającej wodę. Ponadto zabezpieczenie przed przepełnieniem automatycznie wyłączy urządzenie, gdy zbiornik na wodę będzie pełny. Oprócz panelu dotykowego można również sterować całym sprzętem za pomocą aplikacji „Smart Life” dostępnej na Androida i iOS. Regularna konserwacja jest prosta i wygodna dzięki wyjmowanemu i zmywalnemu filtrowi powietrza.

Przenośny i wydajny osuszacz powietrza: Nasz osuszacz usuwa do 50 litrów wilgoci dziennie, zapewniając świeże i suche powietrze w pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się w pokojach do powierzchni wielkości 60 m2. Ustawienie mocy suszenia można dowolnie regulować w zakresie od 30 do 80 % w zależności od potrzeb. Ponadto konstrukcja sprzętu wyposażona została w boczne uchwyty i gładkie koła, które umożliwiają jego łatwe przenoszenie między pokojami.

4 tryby i 2 prędkości pracy: Nasz osuszacz posiada 2 prędkości wentylatora i 4 tryby pracy (automatyczne osuszanie, ciągłe suszenie, sen i wentylacja), co pozwala spełnić różne potrzeby. Ponadto maksymalny poziom hałasu wynosi poniżej 46 dB, co tworzy komfortowe i niezakłócone środowisko do spania lub pracy.

24-godzinny timer i zabezpieczenie przed przepełnieniem: Dzięki 24-godzinnemu timerowi można ustawić czas automatycznego włączania i wyłączania urządzenia, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych preferencji i stylu życia. Co ważniejsze, urządzenie wyłączy się automatycznie, gdy zbiornik na wodę będzie pełny. Efekt dźwiękowy przypomni o opróżnieniu zbiornika na wodę przed ponownym uruchomieniem.

Ręczne lub ciągłe odwadnianie: Osuszacz posiada 2 metody opróżniania zgromadzonej wody - wylewanie ręczne lub ciągłe. Do drenażu ciągłego w zestawie umieszczamy 100 cm rurkę. Urządzenie jest domyślnie wyposażone w otwór odpływowy do podłączenia rurki. W przypadku ręcznego opróżniania zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów można całkowicie wyjąć i wylać z niego wodę manualnie.

Prosta obsługa i wygodne czyszczenie: Nasz osuszacz można łatwo kontrolować za pomocą panelu dotykowego z wyświetlaczem LED lub aplikacją „Smart Life” (dostępną na Androida i iOS). Ponadto filtr powietrza o dużej gęstości można odłączyć i wyprać, co ułatwia regularne czyszczenie. Kurz nagromadzony na powierzchni sprzętu można usunąć w prosty sposób za pomocą odkurzacza.

Dane szczegółowe:

Kolor: Czarny i biały

Materiał: ABS

Wymiary całkowite: 37 x 25,5 x 62 cm (dł. x szer. x wys. )

Wydajność osuszania: 50 litrów dziennie

Zasilanie: 220-240 V 50 Hz

Pojemność zbiornika na wodę: 5 L

Głośność pracy: ≤ 46 dB

Długość rurki odprowadzającej: 100 cm

Długość kabla zasilającego: 150 cm

Waga: 19 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x osuszacz elektryczny

1 x rura odprowadzająca wodę

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski