Wczytuję dane...
Kod producenta: OP3612DGN
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
236,00 PLN
Opis produktu

Duży dach na pawilon ogrodowy

Latem ogród to idealne miejsce na relaks, rodzinne obiady i spotkania przyjaciółmi. Wśród przydomowej zieleni przyjemniej też wykonuje się zdalną pracę. By jednak w pełni cieszyć się urokami własnego kawałka ziemi, warto postawić na nim solidny, zadaszony pawilon ogrodowy z wodoszczelnym poszyciem. Pogoda w Polsce bywa kapryśna, a swoje wady może mieć nawet piękna, słoneczna aura. Odpowiedni dach na pawilon ogrodowy to rozwiązanie, dzięki któremu można spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Poszycie ogrodowego namiotu to gwarancja udanej imprezy urodzinowej czy grilla w gronie sąsiadów. Nawet przelotna mżawka potrafi pokrzyżować plany na wieczór przy suto zastawionym stole. Z odpowiednim zadaszeniem zaś można świętować na świeżym powietrzu nawet w ulewę. Poszycie na pawilon ogrodowy daje także odrobinę cienia w upalne dni. Dzięki temu odpoczynek przy lekturze staje się znacznie przyjemniejszy. Można też przenieść się do ogrodu z pracą wykonywaną przy biurku, bo ostre słońce nie utrudnia patrzenia na ekran laptopa.

Poszycie dachu pawilonu ogrodowego 3x3 m to produkt kompatybilny z większością dostępnych na rynku obiektów o takich wymiarach. Z powodzeniem można je też wykorzystać do samodzielnie zbudowanej konstrukcji. Dach mocuje się do pawilonu ogrodowego jedynie z użyciem wytrzymałych rzepów. Poszycie wykonane jest z bardzo mocnego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne materiału. Wodoszczelny dach na pawilon ogrodowy to stosunkowo niewielka inwestycja, która owocować będzie przez długie lata.

Dane szczegółowe

Powierzchnia odporna na warunki atmosferyczne

Montaż za pomocą mocnych rzepów

Kolor: zielony

Wymiary

Długość: 300 cm

Szerokość: 300 cm

Wysokość: 70 cm

Wysokość bocznej krawędzi: 22 cm

Waga: 2 kg

W zestawie

Dach pawilonu

* rama pawilonu nie wchodzi w skład zestawu

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski