Wczytuję dane...
Kod producenta: NP10507BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
156,00 PLN
Opis produktu

Moskitiera ogrodowa

Ciesz się latem i swoim czasem wolnym na świeżym powietrzu z naszą moskitierą ogrodową! Wykonana z wysokiej jakości siatki poliestrowej z oczkami średnicy mniejszej niż 1 mm, wystarczająco grubej, aby utrzymać owady z daleka od naszych ciał. Wyposażona jest w sznurek regulujący u góry, który sprawia, że moskitiera pasuje do większości parasoli lub altan zewnętrznych o średnicy 2,5-3 m. Posiada również 2 dwuskrzydłowe drzwi, które pozwalają na wygodniejsze wejście lub wyjście z siatki. Do podstawy można dodać wodę lub powietrze, dzięki czemu siatka jest stabilna i zachowuje kształt w wietrznych warunkach. Dodatkowo nasza siatka nad parasol może być złożona do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia jej przechowywanie. Spędzając czas na świeżym powietrzu na patio, trawniku, ganku lub mając imprezy i grille na podwórku, ta moskitiera może być idealnym rozwiązaniem.

Trwała konstrukcja: Wykonana z grubej tkaniny poliestrowej, która jest nie tylko wygodna i przewiewna, ale także odporna na zużycie, zapewniając długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo średnica oczek jest mniejsza niż 1 mm i dzięki temu zdolna do zablokowania wszelkich "niechcianych gości".

Regulowana konstrukcja: Moskitiera ma regulowany sznurek u góry, aby ściągnąć go i dopasować moskitierę do większości zewnętrznych parasoli lub altan o średnicy 2,5-3 m. Rozmiar można łatwo dostosować do wielkości parasola.

Konstrukcja z podwójnie drzwiami: Siatka zaprojektowana jest z 2 wejściami, które umożliwiają otwarcie siatki od wewnątrz lub od zewnątrz w celu łatwego przemieszczania.

Podstawa z możliwością wypełnienia: Spód siatki parasola wykonany jest z rury PCV o średnicy 17 cm, którą można wypełnić wodą lub powietrzem, aby uzyskać większą stabilność w wietrznych warunkach.

Szerokie zastosowanie i kompaktowy rozmiar: Z naszym ekranem przeciw owadom, możesz cieszyć się słońcem na zewnątrz lub zebrać się z przyjaciółmi wieczorem, nie martwiąc się o owady. Ponadto moskitiera waży tylko 1,5 kg i można ją złożyć do kompaktowych rozmiarów, gdy nie jest używana.

Dane szczegółowe:

Kolor: czarny

Wymiary całkowite: 4 x 2,3 m

Odpowiednia średnica parasola: 2,5-3 m

Waga: 1,5 kg

Uwaga: parasol, stojak, stół i krzesła widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład zestawu.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski