Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70918
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
693,00 PLN
Opis produktu

Zamek do skakania ze zjeżdżalnią dla dzieci

Szaleństwa w nadmuchiwanym zamku to ulubiona rozrywka wielu dzieci. Aby im ją umożliwić, nie musisz korzystać z komercyjnych atrakcji i płacić dużo za kilka minut skakania - po prostu kup własny dmuchany plac zabaw, by twoja pociecha mogła korzystać z niego bez ograniczeń. Skakanie na trampolinie, zjeżdżanie i zabawa piłeczkami to aktywność fizyczna, do której nie trzeba zachęcać maluchów. Wyrabia sprawność i koordynację ruchową, a możliwość zabawy z innymi dziećmi uczy umiejętności dzielenia się zabawkami. Nasz produkt, wykonany z wytrzymałej tkaniny oxford, jest trwały i bezpieczny, a dzięki dużej nośności pozwala na korzystanie z zamku nawet trójce dzieci jednocześnie. Instalacja zamku jest prosta i zajmuje kilka chwil - wystarczy rozłożyć go na równym podłożu i napełnić powietrzem.

Najlepsze materiały: Produkt został wykonany z najwyższej jakości tkaniny oxford z powłoką z PVC, odpornej na przebicia i przecieranie, z podwójnymi szwami. Starannie dobrany materiał to gwarancja, że dmuchany zamek posłuży twoim pociechom przez wiele lat.

Maksymalne bezpieczeństwo: Ścianki z siatki ochronnej wokół trampoliny gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy - dzieci nie wypadną z zamku nawet podczas najdzikszych szaleństw. Siatka zapewnia również odpowiednią wentylację wnętrza i umożliwia opiekunom nadzór nad maluchami. W zestawie otrzymasz 4 kołki mocujące, którymi stabilnie przymocujesz zamek do podłoża.

Aktywność fizyczna: Aktywna zabawa na świeżym powietrzu to doskonały sposób na oderwanie dzieci od ekranu komputera i smartfona. Skoki na trampolinie wyrabiają sprawność i koordynację, a do korzystania ze zjeżdżalni nie trzeba nikogo przekonywać - to ulubiona rozrywka wielu dzieci. Z zamku może jednocześnie korzystać 3 dzieci w wieku od 3 do 10 lat, jeśli ich łączna waga nie przekracza 135 kg (limit wagi każdego z dzieci to 45 kg).

Szybkie nadmuchiwanie: Napełnienie zabawki powietrzem za pomocą odpowiedniej dmuchawy (brak w zestawie) zajmie ci kilka chwil. Po użyciu wygodnie poskładasz zamek i przechowasz go w dołączonej do zestawu torbie. Możesz zabrać go do ogrodu, parku i na plac zabaw, a w razie gorszej pogody nadmuchasz go w dużym salonie. Wystarczy równe podłoże i trochę miejsca.

Bogaty zestaw akcesoriów: W zestawie oprócz zamku otrzymasz komplet łatek naprawczych, 4 kołki mocujące do podłoża, torbę transportową, 40-50 kolorowych piłeczek oraz szczegółową instrukcję. Zalecana moc dmuchawy to 480 W - 735 W.

Dane szczegółowe:

Materiał: tkanina oxford

Wymiary: 350 x 263 x 226 cm (dł. x szer. x wys.)

Zalecana moc dmuchawy: 480 W - 735 W (brak w zestawie)

Dla dzieci w wieku: 3 - 10 lat

Maksymalna liczba dzieci: 3

Limit wagi 1 dziecka: 45 kg

Łączna nośność: 135 kg

Waga: 13,5 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Nadmuchiwany zamek

1 x Torba transportowa

1 x Komplet łatek

4 x Kołek mocujący

40-50 x Plastikowa piłeczka (ilość losowa)

1 x Instrukcja

UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Normalnym zjawiskiem jest wyciekanie niewielkiej ilości wody z brzegów basenu.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Brak dmuchawy w zestawie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski