Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70801
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1469,00 PLN
Opis produktu

Nadmuchiwany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią i ścianą wspinaczkową

Nasza piękna, dmuchana zjeżdżalnia wodna to idealny prezent dla dzieci! Z długą zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, basenem, tunelem, przeszkodą w postaci wahadła i obszarem do skakania, dzieci będą miały wiele godzin radosnej i różnorodnej zabawy. Po podłączeniu dopływu wody dmuchany plac zabaw zmienia się w park wodny, dzięki czemu wspaniała zabawa jednocześnie chłodzi w upalne dni. Wykonany z nietoksycznej i trwałej tkaniny Oxford, domek do skakania jest stabilny i bezpieczny, a także wytrzymały. Utrzymuje do 120 kg, a czwórka dzieci może bawić się w tym samym czasie. (Uwaga: każde dziecko powinno ważyć nie więcej niż 30 kg). Siatka zabezpieczająca wokół miejsca do skakania tworzy bezpieczne i przewiewne środowisko dla dzieci. Domek można łatwo postawić w kilka minut za pomocą kompresora i zabezpieczyć przed przemieszczaniem się za pomocą palików. Dołączona torba ułatwia przechowywanie i transport. Ten domek dmuchany tworzy piękne i szczęśliwe wspomnienia z dzieciństwa.

Wiele miejsc do zabawy: Domek do skakania łączy w sobie różne funkcje i sposoby zabawy. Posiada długą zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, basen, tunel, wahadło - przeszkodę, oraz miejsce do skakania, dzięki którym dzieci będą miały dużo radości z zabawy na wiele sposobów. Po podłączeniu dopływu wody domek zmienia się w park wodny, co przynosi wiele radości zwłaszcza latem.

Trwały materiał i bezpieczna konstrukcja: Odporna na zużycie i nietoksyczna tkanina Oxford z zaawansowanymi szwami zapewnia stabilność i bezpieczeństwo przez długi czas. Dodatkowo siatka ochronna w strefie skakania jest przewiewna i zapewnia bezpieczeństwo dzieci podczas swobodnej zabawy.

Szybkie nadmuchiwanie i łatwość transportu: Domek podłączony do kompresora będzie gotowy do użycia w zaledwie kilka minut. Kiedy skończy się zabawa, wystarczy odłączyć domek od dmuchawy, a ten szybko zacznie pozbywać się powietrza. Po złożeniu, całość przechowuje się wygodnie w dołączonej torbie transportowej która ułatwia również przenoszenie. Dmuchany park rozrywki nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego, takiego jak okoliczne parki, sale gimnastyczne, podwórka itp. (Zalecamy użycie sprężarki 750 W, nie dołączonej do zestawu).

Idealny prezent dla dzieci: Nadmuchiwany park wodny z wieloma możliwościami jest idealnym prezentem dla dzieci. Przyciąga uwagę i oferuje szczęśliwą zabawę kształtującą wspaniałe dzieciństwo. W tym zamku może bawić się jednocześnie czworo dzieci. Zalecany wiek to 3-10 lat. (Wskazówka: każde dziecko powinno ważyć mniej niż 30 kg).

Akcesoria i wymiary: Nasza nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna zawiera szereg akcesoriów. 5 palików może być wykorzystanych do zwiększenia stabilności dmuchanego placu zabaw. Zestaw naprawczy jest przydatny do konserwacji i nagłych sytuacji, a torba jest idealna do transportu i przechowywania. Dodatkowo w zestawie znajduje się wąż do wody, który urozmaica zabawę.


Dane szczegółowe:

Materiał: Tkanina Oxford

Wymiary produktu: 470 x 370 x 190 cm

Waga: 15,7 kg

Maksymalna waga każdego dziecka: 30 kg

Maksymalna liczba dzieci: 4

Zakres wieku: 3-10 lat

Paczka zawiera:

1 x nadmuchiwany plac zabaw

1 x torba transportowa

1 x zestaw naprawczy

5 x palik

1 x wąż

1 x instrukcja

UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Normalnym zjawiskiem jest wyciekanie niewielkiej ilości wody z brzegów basenu.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Brak dmuchawy w zestawie.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski