Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327662DE-BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
331,00 PLN
Opis produktu

Motocykl elektryczny 3-kołowy dla dzieci

Jeśli szukasz prezentu, który zaskoczy Twoje dzieci, ten motocykl na baterie jest idealnym wyborem. Wykonany z wytrzymałego tworzywa PP które jest nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu, możesz mieć pewność, że dzieci będą się nim bezpiecznie bawić. Dodatkowo wyprofilowane siedzisko zapobiega przypadkowemu upadkowi dzieci i zwiększa ich bezpieczeństwo. Dwa koła utrzymują motocykl tak stabilnie, jak to tylko możliwe. Ponadto muzyka dodaje dzieciom radości podczas jazdy.

Komfortowe jazdy: wyprofilowane siedzisko motocykla zapobiega przypadkowemu upadkowi dzieci i zwiększa ich bezpieczeństwo. Dodatkowo konstrukcja ergonomiczna podnosi komfort podczas jazdy.

Wysokiej jakości materiał i akumulator: używamy nowego, trwałego i nieszkodliwego dla zdrowia PP, aby dzieci mogły bezpiecznie jeździć. Ponadto akumulator można ładować wielokrotnie, utrzymując zabawkę w gotowości do zabawy i dbając o to aby dziecko mogło jeździć przez długi czas.

Dodatkowe koła dla bezpieczeństwa: Nasz 3-kołowy motocykl jest bezpieczny dla dzieci. 2 dodatkowe kółka sprawiają, że stoi tak stabilnie, jak to tylko możliwe. Także obniżony środek ciężkości pozwala dzieciom na jazdę z większą stabilnością.

Muzyka i jasne światła: dzięki wbudowanej muzyce dzieci otrzymują dodatkową atrakcję podczas jazdy. Dodatkowo jasne reflektory świecą w ciemności, gdy motocykl jedzie co dodaje frajdy. Te szczegóły zapewniają dzieciom autentyczne wrażenia z jazdy.

Pomysł na prezent: Ten przykuwający uwagę motocykl od razu skupia na sobie uwagę dzieci wzbudzając ich zainteresowanie i chęć do wypróbowania go, oraz dalszej zabawy. Jest idealny jako prezent urodzinowy lub świąteczny. Będzie doskonałym towarzyszem zabaw dzieci podczas ich rozwoju.

 

Dane szczegółowe

Wiek: od 3 lat
Maksymalne obciążenie: 20 kg
Waga: 6,7 kg

Wymiary

Długość: 66 cm
Szerokość: 37 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski