Wczytuję dane...
Kod producenta: TY578492DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
299,00 PLN
Opis produktu

Mata - automat perkusyjny z USB

Jest to kompletny elektroniczny zestaw perkusyjny, który jest mały i wygodny do przenoszenia w dowolne miejsce. W zestawie znajduje się 9 padów perkusyjnych. Grający mogą nagrywać i odtwarzać nagrania, aby ćwiczyć, istnieje 10 wersji demo do nauki, a dioda LED będzie świecić, aby poprowadzić Cię do uderzania w odpowiedni pad. Zestaw perkusyjny obsługuje Bluetooth i można go podłączyć do komputera lub telefonu komórkowego, może być również podłączony do zestawu słuchawkowego lub głośników z interfejsem MP3i. Ważna uwaga: funkcja Bluetooth obsługuje tylko system Android.

Imituje prawdziwy zestaw perkusyjny - W zestawie 9 padów perkusyjnych, w tym high tom, low tom, werbel, bęben basowy, hi-hat, floor drum, talerze i dwa crashe. Dodatkowo dwa pedały do hi-hatu i bębna basowego. Wszystko to imituje prawdziwy zestaw perkusyjny i tworzy równe dźwięki perkusji. Funkcja z wyłącznikiem zasilania, regulacją głośności i tempa oraz 7 zestawami perkusyjnymi.

Funkcja uczenia - Naciśnij przycisk DEMO na 2 sekundy, aby uruchomić funkcję uczenia, która posiada 10 wersji demonstracyjnych. Demo jest odtwarzane z przewodnikiem wskazującym za pomocą podświetlenia LED, który pad należy uderzyć we właściwym czasie.

Bluetooth i wielofunkcyjny interfejs - Posiada funkcję bluetooth, która pozwala na połączenie mobilnego zestawu słuchawkowego lub z komputerem (obsługuje wyłącznie system Android). Interfejs MP3 podłącza się do telefonu, ipada i innych urządzeń dostępnych do słuchania muzyki, a interfejs pedałów służy do podłączania pedałów i odtwarzania ich dźwięków.

Nagrywanie i odtwarzanie nagrań - Posiada specjalną funkcję, która wspiera nagrywanie i odtwarzanie nagrań, pomagając Ci w ten sposób poznać wyniki Twoich ćwiczeń i nagrać je dla siebie lub pozwolić innym na ich odsłuchanie. Dzięki temu odnajdziesz potencjalne błędy oraz poprawisz swoje umiejętności.

Łatwe ładowanie i wygoda przenoszenia - zasilany baterią litową lub przez port USB. Materiał maty to silikon wysokiej klasy spożywczej, który jest nietoksyczny, nieszkodliwy i odporny na upadek.

Cechy:

  • Z 9 silikonowymi padami perkusyjnymi
  • Może być podłączony do innych urządzeń, aby grać 7 wbudowanych brzmień perkusyjnych, 10 utworów
  • Gry demonstracyjne z oświetleniem LED, które poprowadzą Cię przez naukę
  • Bluetooth pozwala na podłączenie komputera lub telefonu komórkowego
  • Z wejściem MP3 do podłączenia telefonu, iPada i innych urządzeń dostępnych do słuchania muzyki
  • Obsługuje port USB lub zasilanie baterią litową, idealny do użytku na zewnątrz
  • Nagrywanie i odtwarzanie

Dane szczegółowe:

Materiał: Silikon + ABS

Wymiary: 53 x 36,5 x 2,5 cm

Wymiary skrzynki kontrolnej: 9,5 x 7,5 x 3,5 cm

Zasilanie: 3.7V 1000mAh

Czas ładowania: 2-3 godziny

Czas użytkowania: 20 godzin

Waga: 2kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski