Wczytuję dane...
Kod producenta: BA7782DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
639,00 PLN
Opis produktu

Lustro łazienkowe z podświetleniem LED

Szukasz funkcjonalnych rozwiązań do łazienki? Nasze lustro ścienne z oświetleniem LED będzie idealnym wyborem. Dzięki możliwości ustawienia temperatury barwowej i poziomu jasności światła bez problemu dostosujesz je do swoich potrzeb. Diody LED oświetlą twoją twarz z każdej strony, ułatwiając codzienną pielęgnację oraz wykonywanie makijażu. Funkcja anti-fog zapobiegnie parowaniu - możesz zapomnieć o ciągłym wycieraniu lustra. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przełącznik, aby twoje odbicie było wyraźne nawet po gorącej kąpieli. Nasz produkt został wykonany bez użycia miedzi, dzięki czemu jest nie tylko trwały i solidny, ale też ekologiczny.

Oświetlenie LED z regulacją jasności: Krótkie naciśnięcie przełącznika umożliwia ustawienie temperatury barwowej - do wyboru masz barwę zimną (6000K), barwę neutralną (4500K) i barwę ciepłą (3000K). Długim naciśnięciem wyregulujesz poziom jasności oświetlenia LED w zakresie 20%-100%.

Najwyższej jakości materiały: Lustro zostało wykonane bez użycia miedzi, dzięki czemu jest nie tylko niezwykle trwałe i solidne, ale i ekologiczne. W porównaniu do tradycyjnych luster nasz produkt charakteryzuje się dużo większą odpornością na zużycie oraz korozję.

Funkcja anti-fog (IP44): Lustro zostało wyposażone w funkcję anti-fog, która zapobiega parowaniu szklanej powierzchni. Aby włączyć tę funkcję, wystarczy nacisnąć odpowiedni przełącznik. Nasz produkt zapewni ci wyraźne odbicie nawet po gorącej kąpieli. Klasa szczelności IP44 pozwala na użytkowanie lustra w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza.

Aluminiowa rama, oświetlenie LED: Dzięki wysokiej jakości aluminiowej ramie nasze lustro nie rdzewieje i jest odporne na upływ czasu. Diody LED oświetlą twoją twarz z każdej strony, ułatwiając codzienną pielęgnację oraz wykonywanie makijażu.

Prosty montaż, wszechstronny produkt: W opakowaniu z produktem znajdziesz zestaw montażowy i szczegółową instrukcję, dzięki czemu z łatwością zawiesisz swoje nowe lustro w wybranym przez siebie miejscu. Możesz podłączyć je do zasilania na dwa sposoby: do gniazdka za pomocą wtyczki lub bezpośrednio do wyjścia kinkietowego z włącznikiem w łazience.

Dane szczegółowe:

Kolor: srebrny

Materiały: szkło + aluminium + PVC

Wymiary: 80 x 60 x 3,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga: 8 kg

Opakowanie zawiera:

1 x Lustro łazienkowe LED

1 x Zestaw montażowy

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski