Wczytuję dane...
Kod producenta: EP22672DE-WH
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1587.00 PLN
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Lodówka 90 l z zamrażalnikiem

Nasza kompaktowa lodówka to energooszczędne i ciche urządzenie, które przyda się do chłodzenia napojów w hotelu, przechowania lunchu w biurze czy warsztacie, a w razie konieczności posłuży do dłuższego przechowywania produktów żywnościowych tam, gdzie nie ma miejsca na pełnowymiarową lodówkę (akademik, mini-apartament itp.) Spośród innych małych chłodziarek wyróżnia ją osobny zamrażalnik, osiągający temperaturę mrożenia do -15°C, doskonały do zamrażania lodu i szybkiego chłodzenia napojów, a także krótkoterminowej konserwacji żywności.  Wnętrze z półkami i przegródkami zaskoczy cię pojemnością, a termostat z 7-stopniową regulacją zadba o utrzymanie w nim właściwej temperatury. Koniec z ciepłym piwem, rozmrożonymi lodami i zwiędłą sałatą - nasza lodówka ułatwi ci życie w wielu codziennych sytuacjach. 

Osobny zamrażalnik: Mimo niewielkich wymiarów nasza lodówka wyposażona jest w osobną komorę zamrażalnika, która osiąga temperaturę do -15°C. Taka konstrukcja umożliwia przechowywanie produktów do szybkiego spożycia oraz zakonserwowania ich na dłużej. 

Pojemne wnętrze: Całkowita pojemność lodówki to 90 l, w tym części chłodzącej 63 l. Duża szuflada, półki i przegródki pozwalają na wygodne przechowywanie napojów, warzyw i innych produktów spożywczych. 

7-stopniowa regulacja temperatury: Wnętrze lodówki oświetla lampka, włączana automatycznie po otwarciu drzwiczek. Termostat z 7-stopniową regulacją temperatury w zakresie od 0 do 10°C zadba o to, by zawartość lodówki zawsze pozostawała świeża. 

Cicha, energooszczędna sprężarka: Dzięki zaawansowanej technologii poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie nie przekracza 45 dB. Lodówka jest też wyjątkowo energooszczędna - zużycie prądu to zaledwie 1 kWh dziennie. 

Oszczędność miejsca, łatwy dostęp: Kompaktowe wymiary lodówki sprawiają, że zmieści się ona praktycznie wszędzie: w biurze, garażu, akademiku, pokoju socjalnym itp. Wygodne uchwyty ułatwiają dostęp do wnętrza. W razie potrzeby możesz zmienić kierunek otwierania drzwiczek. 

Dane szczegółowe:

Materiał: stal

Wymiary produktu: 48,5 x 49,5 x 86 cm

Całkowita pojemność: 90 l

Zasilanie: AC 220-240 V/50 Hz

Moc znamionowa: 65 W

Temperatura chłodzenia: 0°C - 10°C

Najniższa temperatura zamrażania: -15°C

Waga: 23,5 kg

Opakowanie zawiera: 

1 x Kompaktowa lodówka

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski