Wczytuję dane...
Kod producenta: HW67657
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Kuchnia zabawkowa dla dzieci z realistycznym oświetleniem i efektami dźwiękowymi

Nasza kuchnia zabawka dla dzieci jest doskonałym miejscem rozrywki oraz nauki. Zabawa w kuchnie wpływa korzystne na rozwoju dzieci, oraz zwiększa interakcję między rodzicami oraz rodzeństwem. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa dla najmłodszych cały zestaw wykonany został z mocnego i pozbawionego toksyn drewna. Aby zapewnić największą atrakcyjność zestawu dla dzieci, całość wyposażyliśmy w efekty dźwiękowe oraz estetyczny wygląd, całość oferuje mnóstwo przestrzeni do zabawy. Jest to również doskonały pomysł na prezent.

Doskonałe wsparcie dla rozwoju dzieci: Nasza zabawkowa kuchnia sprawi, że dzieci będą się dobrze i bezpiecznie bawić. Poprzez mnóstwo aktywności manualnych najmłodsi będą doskonalić samodzielność, komunikację, kreatywność, koordynację wzrokowo-ruchową oraz logiczne myślenie.

Prawdziwe doświadczenie gotowania: Całość składa się z różnych realistycznych elementów, dostarczając atrakcyjną i estetyczną przestrzeń do zabawy. Obracający się o 180° kran jest łatwy do otwierania i zamykania, a sztuczna kuchenka z dźwiękami i światełkami sprawia, że kuchnia jest atrakcyjna i zachęca do eksploracji.

Bezwonny i pozbawiony toksyn materiał: Wykonanie z bezwonnej i pozbawionej toksyn płyty MDF, zapewnia doskonałe bezpieczeństwo podczas zabaw. Drewniana deska bardzo dobrze opiera się pękaniu i wypaczaniu, dzięki czemu jest zabawką na wiele lat.

Różne miejsca: 2-poziomowa otwarta półka idealnie nadaje się do przechowywania mini przyborów kuchennych. Piekarnik, mikrofalówka i maszynka do lodu daje dużo miejsca do ćwiczenia sortowania i układania przedmiotów. Dużo przestrzeni zapobiega tworzeniu się bałaganu podczas zabawy.

Posty montaż oraz dołączone akcesoria: Dzięki szczegółowej instrukcji i wszystkim niezbędnym akcesoriom zawartym w opakowaniu, montaż kuchni jest szybki i sprawny. Ponadto, zestaw zawiera 3 szpatułki, 1 patelnię i 1 rondel z pokrywką, aby jeszcze bardziej urozmaicić rozrywkę.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały i naturalny

Materiał: MDF

Wymiary całkowite: 81 x 29 x 88,5 cm

Waga: 14,5 kg

Zalecany wiek: 3-7 lat

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x kuchnia zabawka

1 x patelnia z pokrywką

1 x garnek z pokrywką

3 x szpatułki

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski