Wczytuję dane...
Kod producenta: HW63088WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
299,00 PLN
Opis produktu

Wyjmowana torba z dużą ilością miejsca: dzięki wyjmowanej torbie kosz ma dużo miejsca do przechowywania brudnych ubrań. Duża pojemność pozwala pomieścić na przykład 3 kurtki / 10 koszulek / 20 sztuk bielizny. Oprócz ubrań kosz może służyć również do przechowywania zabawek dla dzieci i nie tylko.

Skuteczna, prosta konstrukcja: wieko kosza otwiera się łatwo dzięki metalowemu zawiasowi, który pozwala uzyskać szybki dostęp do ubrań. Po zamknięciu kosz chowa ubrania poza zasięgiem wzroku i zapobiega zbieraniu kurzu.

Wykonanie: Kosz zrobiony jest w większości z pokrytego doskonałej jakości farbą MDF (sprasowanego drewna), dzięki czemu nasz kosz na pranie jest jednocześnie ekologiczny i trwały.

Nowoczesny i elegancki wygląd: dzięki przyjemnemu designowi kosz komponuje się doskonale z różnorodnym umeblowaniem, szczególnie tym łazienkowym. Jednak z listwowym wzorem kosz jest nowoczesny i modny, a dzięki tem idealnie nadaje się nie tylko do dekoracji łazienki ale też sypialni czy salonu. Ponadto biały to uniwersalny kolor, który tworzy gustowną kompozycję z wszystkimi meblami.

Wymiary mebla: 50 x 34 x 53 cm

Wymiary kosza: 42,5 x 31,5 x 25 cm

Waga: 8 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski