Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70310BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
326,00 PLN
Opis produktu

Huśtawka bocianie gniazdo z regulacją

Nasza huśtawka bocianie gniazdo to świetna zabawa dla całej rodziny! Wykonana z wytrzymałej ocynkowanej rury i grubej liny zapewni dzieciom i nie tylko mnóstwo zabawy.

Unikalny design i bardzo ładny wygląd sprawią, że dzieci będą z niej chętnie korzystać.

Bezpieczne i wytrzymałe materiały: mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowników, nasza huśtawka jest wykonana z mocnych ocynkowanych rur i grubych lin. Wytrzyma duże obciążenia, a dzięki temu, że jest obszerna, każdy może się na niej wygodnie rozsiąść.

Regulowana wysokość w zależności od potrzeb: lina ma 160 cm długości i można ją regulować w zakresie od 100 do 160 cm w zależności od potrzeb.

Łatwa w montażu i obsłudze: wszechstronna i uniwersalna konstrukcja huśtawki sprawia, że ​​jest ona łatwa w montażu. Wystarczy chwila, aby zawiesić ją na solidnej gałęzi lub zamontować na ramie huśtawki.

Wielofunkcyjna: huśtawka bocianie gniazdo może służyć do siedzenia, czytania i zabawy i sprawia, że ​​zarówno dzieci, jak i dorośli będą się dobrze bawić. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak patio, park, drzewo, huśtawka, dom.

Dane szczegółowe:
Kolor: niebieski
Materiał: ocynkowana rura, lina PE
Średnica: 89 cm
Wysokość (regulowana): 100-160 cm
Maksymalne obciążenie: 150 kg (statyczne) , 100 kg (dynamiczne)

Paczka zawiera:
1x huśtawka bocianie gniazdo
1x instrukcja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski