Wczytuję dane...
Kod producenta: FH10049EA
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
393,00 PLN
690,00 PLN
Oszczędzasz 297.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 690.00 PLN
Opis produktu

Hantle 5w1 przenośny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg

Zestaw wyposażony w hantle z 5 regulacjami w zależności od trudności treningu, który chcesz wykonać. Waga jest łatwo regulowana poprzez przekręcenie uchwytu do pożądanej pozycji. Dodatkowo, we wgłębieniu znajduje się blokada, która zapobiega wypadaniu obciążeń podczas treningu i zapewnia bezpieczeństwo.

Konstrukcja 5w1: Zestaw obejmuje hantle z regulowanymi obciążeniami. Dzięki mechanizmowi szybkiej regulacji możesz ustawić ciężar hantli w zakresie  2,5/5/5/7,5/10/12,5 kg. Wystarczy obrócić uchwyt, aby wybrać preferowany poziom treningu.

Antypoślizgowy uchwyt i doskonała blokada bezpieczeństwa: Ergonomiczny uchwyt jest miękki w dotyku oraz posiada fakturę zwiększającą tarcie, dzięki czemu dłoń nie ślizga się. Dodatkowo, system blokady  zabezpiecza obciążenia przy pomocy 8 wgłębień, zapobiegając ich wypadaniu i zapewniając bezpieczeństwo podczas treningu.

Łatwy w obsłudze: Na wewnętrznej stronie uchwytu znajduje się elastyczne pokrętło, które odpowiada za regulację do pożądanej pozycji. Przed zmianą wagi upewnij się, że wszystkie obciążenia są na swoim miejscu.

Idealny do wszechstronnego treningu: Dzięki regulowanym ciężarom początkujący i profesjonaliści mogą znaleźć preferowaną przez siebie intensywność i stopniowo zwiększać ciężar podczas treningów. Hantla jest idealna do wzmocnienia mięśni całego ciała i zwiększenia pewności siebie.

Doskonała jakość i oszczędność miejsca: Zestaw wykonany jest z ABS i stali. Przenośna i kompaktowa konstrukcja jest idealna do domu, biura i siłowni.

Cechy:
  • 5 regulowanych ciężarów
  • Rączka posiada system blokady dla bezpiecznego i pewnego treningu.
  • Szybka i łatwa regulacja wagi poprzez przekręcenie uchwytu
  • Wygodny, antypoślizgowy uchwyt
  • Widoczny znak informujący o zmianie wagi
  • Kompaktowy rozmiar oszczędza miejsce i jest łatwy do przechowywania
  • Idealny do treningu siłowego oraz do kompletnego treningu

Dane szczegółowe

Materiał: Guma, ABS, stal

Kolor: czarny

Wymiary całkowite: 40 x 20 x 16 cm

Rozmiar każdej płyty: 16 x 15 cm

Waga: 13 kg

Regulowana waga: 2,5-12,5 kg

Zawiera

1 x regulowana hantla

1 x taca na obciążenia

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski