Wczytuję dane...
Kod producenta: ES10201DE-GN
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
360,00 PLN
Opis produktu

Grzejnik olejowy 1500W z kółkami

Ten grzejnik olejowy o mocy 1500W będzie dla Ciebie idealnym towarzyszem podczas chłodnych dni! Dzięki 3-stopniowym ustawieniom ciepła, grzejnik ten spełni różne potrzeby i zaoferuje wysoką wydajność grzewczą. Na składanych wieszakach można suszyć ręczniki lub ubrania. Cztery zintegrowane kółka sprawiają, że grzejnik można łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. Niewielkie rozmiary grzejnika sprawiają, że idealnie nadaje się nawet do małych mieszkań. Dodatkowo grzejnik jest bezpieczny w użytkowaniu dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem i przewróceniem. Dzięki temu grzejnikowi olejowemu nie będziesz już odczuwał chłodu w zimowe dni!

Wydajne 3-poziomowe ogrzewanie: Ten grzejnik olejowy ma 3 poziomy mocy ogrzewania: 600W, 900W i 1500W. Możesz obrócić pokrętło, aby uzyskać różne efekty ogrzewania. Wewnętrzne lamelki grzejnika zostały zaprojektowane do błyskawicznego nagrzewania, co skutecznie pozwoli rozgrzać się po powrocie do domu.

Energooszczędna i cicha praca: Grzejnik tworzy relaksującą, ciepłą atmosferę i nie emituje żadnych dźwięków które mogłyby irytować przy długim używaniu. Podczas pracy nie generowany jest ciąg powietrz ani rażące światło, więc można spać spokojnie. Dodatkowo grzejnik został zaprojektowany z trwale uszczelnionym zbiornikiem na olej, dzięki czemu nie ma potrzeby uzupełniania oleju, co pozwala zaoszczędzić energię.

Podwójna konstrukcja ochronna: Ten grzejnik może pochwalić się nie tylko wysoką wydajnością grzewczą, ale także wysokim poziomem bezpieczeństwa. Gdy kąt nachylenia osiągnie 45° lub temperatura jest zbyt wysoka, grzejnik automatycznie się wyłącza. Konstrukcja z podwójną ochroną zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Funkcjonalne uchwyty na ręczniki: Grzejnik został również zaprojektowany z praktycznymi uchwytami na ręczniki po obu stronach. Można na nich powiesić różne przedmioty do suszenia, np. ręczniki czy krótkie ubrania. Gdy nie są używane, dwa uchwyty na ręczniki można złożyć dla większej wygody. Uwaga: Uchwyt na ręcznik nie może być używany jako uchwyt do przenoszenia grzejnika.

Wymiary odpowiednie do wnętrz: Smukły grzejnik olejowy nie zajmie zbyt wiele miejsca w Twoim pokoju dzięki kompaktowym wymiarom. 4 zintegrowane kółka pozwalają natomiast na przemieszczanie grzejnika bez wysiłku. Ten grzejnik jest idealny do różnych pomieszczeń, takich jak sypialnia, salon czy biuro.

Dane szczegółowe

Kolor: morski

Materiał: ABS, PC, płyta walcowana na zimno

Wymiary całkowite: 27 x 26 x 70 cm (szer. x gł. x wys.)

Długość kabla zasilającego: 1,8 m

Napięcie: 220-240V

Częstotliwość: 50Hz

Moc znamionowa: Maks. 1500W

Zalecany do pomieszczeń wielkości: 20 m2

Zakres temperatur grzania:5-35 °C

Waga: 9,5 kg

 

Pakiet zawiera:

1 x grzejnik

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski