Wczytuję dane...
Kod producenta: HV10006RE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
909,00 PLN
Opis produktu

Rozkładany fotel dla graczy

Zostawmy za sobą przekonanie, że gry stanowią tylko formę zabawy dla dzieci. Po pierwsze taka rozrywka jest przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku. Po drugie natomiast w grach liczy się wygrywanie. Z kolei w rywalizacji każdy detal może stanowić o sukcesie bądź porażce. W takiej sytuacji przydatny okazuje się każdy czynnik, by przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Wygodny fotel gamingowy

W trybie jednoosobowym Twój przeciwnik jest zaprogramowany, by stanąć Ci na drodze do realizacji celu. Z kolei w rozgrywce przez internet stajesz naprzeciw innych ludzi, którzy tak samo jak Ty pragną zwycięstwa. W tej sytuacji musisz szukać przewagi w każdej możliwej przestrzeni. Fotel dla gracza zapewnia Ci pełen komfort oraz funkcjonalność. Wszystkie niezbędne akcesoria masz pod ręką. Nic Ci nie przeszkadza i nie odwraca uwagi. Dzięki temu możesz skoncentrować się wyłącznie na dążeniu do triumfu.

Fotel recliner zapewni też komfort podczas przerw od rozgrywki, kiedy chcesz zrelaksować się w inny sposób. W takich sytuacjach możesz sięgnąć po książkę lub spędzić czas przy ulubionym serialu. Gamingowy rodowód fotela na pewno nie stanie Ci wtedy na przeszkodzie do uzyskania maksymalnej wygody.

Fotel recliner – przenieś się do innego świata

Gry stanowią pasjonującą formę podróży do alternatywnej rzeczywistości, w której możesz doświadczyć zupełnie abstrakcyjnych przeżyć. To trening dla wyobraźni, ale też możliwość poszerzenia swoich horyzontów myślowych. Wybierz rozkładany fotel dla graczy i zapomnij o otaczającym świecie. Poczuj pełną integralność z bohaterem, którego prowadzisz ku kolejnym wyzwaniom. Dzięki temu odkrywanie świata przedstawionego w grze stanie się jeszcze pełniejsze i bardziej pasjonujące. 

Cechy

Odchylane oparcie i podnóżek: oparcie można regulować w zakresie od 90° do 160° i przyjąć jak najwygodniejszą pozycję. Idealnie nadaje się do grania w gry wideo, oglądania telewizji, a nawet drzemania. Ponadto regulowany podnóżek jest podparty metalową ramą, dzięki czemu można wygodnie wyciągnąć nogi.

Wybrany materiał: wyściełany grubą gąbką o wysokiej sprężystości, ten fotel kina domowego jest bardzo wygodny do siedzenia. Jest pokryta gładką ekoskórą PU, która jest przyjazna dla skóry, odporna na zużycie i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki wytrzymałej konstrukcji wytrzymuje obciążenie do 150 kg.

Ergonomiczna konstrukcja i maksymalny komfort: dzięki miękkiemu zagłówkowi i poduszce lędźwiowej ten fotel gamingowy odciąża szyję i lędźwia oraz zapewnia maksymalny komfort. Grube, ergonomiczne podłokietniki wspierają ramiona i zapewniają dodatkowy komfort.

Wszechstronność: po obu stronach znajdują się kieszenie do przechowywania. Stylowy fotel  Costway może być używany jako pojedynczy rozkładany fotel w salonie i biurze lub jako fotel gamingowy w kinie domowym lub pokoju zabaw.

Dane szczegółowe:

  • Wysokość mebla: 103,5 cm
  • Szerokość mebla: 59 cm
  • Głębokość mebla: 87 cm
  • Maksymalna wysokość siedziska: 48,5 cm
  • Minimalna wysokość siedziska: 48,5 cm
  • Szerokość siedziska: 48,5 cm
  • Głębokość siedziska: 53 cm

Paczka zawiera:

  • 1 x fotel gamingowy
  • 1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski