Wczytuję dane...
Kod producenta: ET1355DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
124,00 PLN
Opis produktu

Elektryczny zszywacz tapicerski i pistolet na gwoździe 2w1

Ten elektryczny zszywacz jest kompatybilny z metalowymi zszywkami 1,4 cm T53, oraz gwoździami 1,5 cm TF. Dzięki prędkości 20 wbić na minutę, doskonale nadaje się do zszywania skóry, kartonu, aluminium itp. Konstrukcja 2w1 jest łatwa w użyciu i nie wymaga zmiany narzędzi aby kontynuować pracę. Za pomocą pokrętła można regulować poziom siły w zależności od materiałów w które wbijamy gwoździe lub zszywki. Dzięki potrójnemu mechanizmowi bezpieczeństwa, zszywacz elektryczny jest bardzo bezpieczny w użyciu. Ergonomiczny uchwyt i lekka konstrukcja ułatwiają użytkowanie redukując jednocześnie zmęczenie ręki przy dłuższej pracy. Dzięki dużej mocy urządzenie oferuje wysoką wszechstronność i doskonale nadaje się do zszywania i przybijania kartonu, tkanin, aluminium, skóry itp.

Doskonała wydajność i regulowana moc: Dzięki prędkości 20 sztuk/min, ten elektryczny zszywacz jest idealny do zszywania skóry, kartonu, aluminium itp. Pomaga szybko i bezpiecznie zszywać prawie każdy materiał! Ponadto za pomocą pokrętła można regulować siłę uderzenia w zależności od materiału.

Zszywacz i gwoździarka 2w1: Ten elektryczny zszywacz i gwoździarka jest kompatybilny z metalowymi zszywkami 1,4 cm T-50 i gwoździami 1,5 cm T-F. Ta podwójna funkcja pozwala na łatwe korzystanie z jednego narzędzia bez konieczności jego zmiany przy tych zadaniach. W zestawie znajduje się również 800 metalowych zszywek T53 oraz 200 gwoździ TF.

Potrójny mechanizm bezpieczeństwa: Potrójne zabezpieczenie w postaci włącznika/wyłącznika, spustu i stykowego systemu aktywacji, gwarantuje bezpieczeństwo. System spustu kontaktowego blokuje spust, gdy nie dociska się głowicy zszywacza do obiektu, co zapobiega przypadkowemu użyciu.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja: Elektryczny zszywacz zawiera magazynek do przechowywania metalowych zszywek i gwoździ. Dodatkowo ergonomiczny uchwyt zwiększa docisk i poprawia chwyt, zszywacz jest lekki i waży 1,4 kg, co pozwala na wykonywanie różnych prac bez uczucia zmęczenia.

Uniwersalność: Dzięki dużej mocy ten zszywacz elektryczny penetruje nawet lite drewno. Może być stosowany do zszywania i przybijania kartonu, płyt gipsowych, tekstyliów, aluminium, skóry itp. Łatwa w użyciu konstrukcja sprawia, że jest to idealny wybór do domowych projektów, hobbystycznych i wszelkiego majsterkowania tak na małą jak i dużą skalę.


Dane szczegółowe:

Kolor: czerwony

Wymiary całkowite: 19 x 22,5 x 6 cm

Napięcie: 220-240 V/50 Hz

Prędkość: 20 sztuk/min

Wymiary zszywek:

  • Wysokość: 8-16 mm
  • Szerokość: 11,3 mm
  • Grubość: 0,75 mm

Wymiary gwoździa:

  • Wysokość: 15-16 mm
  • Szerokość główki: 1,8 - 2 mm
  • Szerokość gwoździa: 1 mm
  • Grubość: 1,25 mm

Długość kabla: 201 cm

Waga: 1,4 kg

 

W zestawie:

1 x zszywacz/pistolet elektryczny

1 x instrukcja

800 x 1,4 cm zszywki tapicerskie

200 x 1,5 cm gwoździe

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski