Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70585
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1131,00 PLN
Opis produktu

Szklarnia 3 × 6 m

Jeśli jesteś miłośnikiem ogrodnictwa, na pewno wiesz, że uprawa warzyw w normalnych warunkach bywa trudna. Są one wówczas narażone na intensywne działanie promieni słonecznych, silne opady deszczu, a nawet gradu. Klimat w Polsce również nie rozpieszcza, dlatego wiele osób decyduje się na stworzenie specjalnych szklarni w swoim ogrodzie. Namiot foliowy 3x6 m pozwala na uzyskanie mikroklimatu sprzyjającego szybkiemu wzrostowi roślin. Dzięki temu można cieszyć się smacznymi, dojrzałymi warzywami nawet na kilka tygodni przed wyrośnięciem tych, które zostały posadzone poza szklarnią.

Tunel foliowy 3 × 6, czyli wytrzymałość

Tunel foliowy 3 × 6 m został wykonany z dwóch surowców – żelaza zastosowanego do stworzenia stelaża oraz tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest on odporny na działanie wilgoci, a zarazem łatwy w rozstawieniu. Pozwala on na zapewnienie odpowiednich warunków roślinom – bez konieczności stawiania osobnego budynku. Szklarnia 3 × 6 m została wyposażona również w otwory zapewniające cyrkulację powietrza oraz możliwość swobodnego wchodzenia do jej wnętrza. Odpowiednio eksploatowana konstrukcja pozwala na swobodne korzystanie z niej nawet przez kilka sezonów. W jej wnętrzu zmieszczą się również nieco wyższe rośliny, a także pnącza na specjalnych kratkach.

Łatwy montaż szklarni foliowej 3 × 6 m

Szklarnia foliowa 3 × 6 m została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by pozwalać na łatwe zamontowanie i zdemontowanie w razie konieczności. Gdy nie planujesz korzystania z tego produktu, możesz go szybko złożyć. W ten sposób powstaje kompaktowa forma, pozwalająca na łatwe przechowywanie w piwnicy czy garażu. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, sprawdzające się doskonale w wielu przydomowych ogrodach.

Cechy

Stabilna konstrukcja: rury nośne szklarni zostały wykonane z trwałego żelaza, są mocne i cechuje je wysoka stabilność. Pokrowiec PE jest wodoodporny, chroni rośliny przed opadami.

Wentylacja: szklarnia ma 8 okien i 2 pary drzwi, co zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.

Duża przestrzeń: szklarnia ma wymiary 300x600x200 cm, dlatego jest odpowiednia także dla dużych i wysokich roślin. Dzięki niej stworzysz lepsze środowisko dla swoich roślin we własnym ogrodzie.

Ochrona roślin: nasza szklarnia chroni rośliny przed bezpośrednim nasłonecznieniem, ulewnym deszczem, silnym wiatrem, śniegiem i gradem.

Łatwy montaż: dzięki instrukcjom możesz szybko i łatwo zainstalować oraz zdemontować szklarnię. Gdy nie jest używana można ją łatwo przechować na małej powierzchni.

Dane szczegółowe:

 • Kolor: zielony
 • Materiał: żelazo, PE
 • Szerokość: 300 cm
 • Długość: 600 cm
 • Wysokość: 200 cm
 • Okna: 8
 • Wejścia: 2
 • Wymiary rury stalowej: φ24 x 0,6 / 0,35 mm
 • Waga: około 29 kg

Paczka zawiera:

 • 1x szklarnia ogrodowa
 • 1x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski