Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37377
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
644,00 PLN
Opis produktu

Duża gra 4 w rzędzie dla dzieci i dorosłych

Nasz zestaw do gry 4 w rzędzie przyniesie wiele radości całej rodzinie. Podczas gdy mniejsze dzieci uczą się gry, ćwiczą przy tym koordynacje wzrokowo-ruchową, a także rozwijają przy tym umiejętności pracy zespołowej. Wysokość tablicy wynosi 104 cm, dzięki czemu nadaje się do użytkowania przez dzieci i dorosłych. Cały zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiałów PE i PP, które zapewniają długą żywotność.

Duży zestaw: Nasza duża gra „4 w rzędzie” przystosowana jest do zabawy w domu, w ogrodzie, na przyjęciach urodzinowych oraz na grillu. Dzięki tej rozrywce dzieci poprawią zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, a także zdolności poznawcze.

Wysoka jakość wykonania i trwałe materiały: Cały zestaw wykonany został ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Wysokiej jakości materiały PE i PP są wyjątkowo trwałe i zapewniają długą żywotność. Ponadto wszystkie krawędzie planszy zostały odpowiednio wyprofilowanie, co zapobiega przypadkowym urazom podczas zabawy.

Niewielka waga i prosty transport: Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów z tworzyw sztucznych, cały zestaw do gry waży jedynie 11,2 kg. Ta niewielka waga i przenośna konstrukcja sprawiają, całość można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Prosty montaż i czyszczenie: Zestaw jest prosty w montażu i demontażu w ciągu kilku minut. Cały proces nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Utrzymanie w czystości jest także niezwykle proste przy użyciu jedynie wilgotnej ściereczki.

Doskonały prezent: Nasza gra „4 w rzędzie” jest idealnym prezentem dla dzieci. Niezależnie od okoliczności, zestaw ten będzie zawsze ogromną niespodzianką i zapewni im wiele godzin zabawy. Zasady gry są niezwykle proste, dzięki czemu każdy może nauczyć się ich w krótkim czasie. Dwa suwaki na dole pomagają natychmiast rozpocząć grę.

Dane szczegółowe:

Kolor: czerwony i szary

Materiał: tworzywo sztuczne PE i PP

Rozmiar tablicy: 120 x 42 x 104 cm

Średnica pierścieni: 14 cm

Grubość pierścieni: 4 cm

Waga: 11,2 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x plansza do gry

21 x czarne krążki

21 x białe krążki

2 x podpórki

2 x suwaki

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski