Wczytuję dane...
Kod producenta: NP10716+
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1448,00 PLN
Opis produktu

Huśtawka ogrodowa Costway nie wymaga dodatkowego miejsca na powieszenie - od razu dostajesz cały komplet. Ergonomiczna konstrukcja oparcia i siedziska oraz wygodne podłokietniki zapewniają maksymalny komfort. Ponadto huśtawka ma wbudowane uchwyty na kubki w podłokietnikach - nie musisz więc inwestować w dodatkowy stolik.

Stabilna drewniana konstrukcja: ta huśtawka na werandę jest wykonana z litego drewna jodłowego, które nie tylko ma gładką powierzchnię bez zadziorów, ale także zapewnia dużą nośność (aż do 240 kg!). Możesz ją także pomalować na dowolny kolor.

Huśtawka na werandę ze wzmocnioną ramą: wzmocniona rama w kształcie litery A sprawia, że ​huśtawka jest odpowiednio stabilna. Solidne metalowe łańcuchy są regulowane i można je dostosować do własnych potrzeb.

Odpowiednia dla dwóch osób: nasza huśtawka zapewnia dużo miejsca dla 2 osób na wspólne popołudnie lub wieczór. Ponadto ergonomiczne oparcie i zakrzywione siedzisko są niezwykle wygodne.

2 wbudowane uchwyty na kubki:  huśtawka ogrodowa Costway została zaprojektowana z 2 wbudowanymi uchwytami na kubki na obu podłokietnikach, co pozwala na trzymanie napojów pod ręką dla dodatkowej wygody. 

Bezpieczeństwo:  wzmocnione obręcze zatrzaskowe łączą drewnianą huśtawkę na werandzie z ramą w stabilny sposób, zapewniając w ten sposób delikatną i bezpieczną huśtawkę dla pełnego relaksu.

Specyfikacja techniczna

Materiał: drewno jodłowe

Wymiary całkowite: 190 x 121 x 184 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary siedziska: 125 x 48 cm (dł. x szer.)

Waga netto: 33 kg

Nośność: 240kg

Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski