Wczytuję dane...
Kod producenta: TL32079
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
909,00 PLN
Opis produktu

Drabina teleskopowa rozstawna 2W1

Drabina teleskopowa 5m dwa w jednym to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w swojej pracy potrzebują takiego sprzętu, ale również dla właścicieli domków z ogródkiem, którzy często zmuszeni są korzystać z różnego rodzaju drabin do prac w i wokół domu. Drabina teleskopowa rozstawna w zależności od ustawienia może służyć jako drabina przystawna lub jako drabina rozkładana. Każdy z łatwością może dostosować ją do swoich potrzeb.

Drabina przystawna i składana w jednym

Składana drabina teleskopowa dzięki swojej konstrukcji i niewielkiej wadze jest niezwykle łatwa do przenoszenia. Można zrobić z niej drabinę przystawną 5m, która świetnie się sprawdzi oparta o wysoką ścianę lub drzewo. Można też rozłożyć ją w taki sposób, że powstanie z niej typowa drabina składana o wysokości 2,5 metra, która przyda się w domu przy różnego rodzaju pracach. Ogromną zaletą drabiny teleskopowej jest możliwość całkowitego jej złożenia na wysokość 90cm. Dzięki temu łatwo ją przechowywać i wygodnie transportować w razie potrzeby.

Funkcjonalność i wytrzymałość

Aluminiowa drabina teleskopowa jest również bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Wysokiej jakości blokady gwarantują jej stabilność i zapewniają całkowite bezpieczeństwo użytkownika, a duża antypoślizgowa osłona u dołu każdej z nóżek nie pozwala na niekontrolowane przesunięcia. Rozkładana drabina wykonana jest z najwyższej jakości aluminium. Taki materiał zapewnia niezrównaną trwałość oraz odporność na korozję. Ta niezwykle funkcjonalna drabina jest też bardzo wytrzymała. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kilogramów.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Materiały: wysokiej jakości aluminium

Kolor: srebrno-czarny

Certyfikat: EN131

Wymiary

Drabina przystawna

  • Szerokość: 68 cm
  • Głębokość: 19 cm
  • Wysokość: 500 cm

Drabina rozkładana

  • Szerokość: 68 cm
  • Głębokość: 19 cm
  • Wysokość: 250 cm

Po złożeniu

  • Szerokość: 68 cm
  • Głębokość: 19 cm
  • Wysokość: 90 cm

Waga: 17.5 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski