Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70723
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
254,00 PLN
Opis produktu

Domowy park linowy zestaw elementów

Zapewnij swoim dzieciom aktywność, pewność siebie a nawet odwagę i zabierz je na łono natury. A wszystko to dzięki temu zestawowi mini parku linowego dla Twojego dziecka. Daj dziecku możliwość zostania ninja który pokonuje kolejne przeszkody niczym wiatr.
Ten tor przeszkód ninja zamienia podwórko w park linowy i miejsce ćwiczeń dla dzieci. Dzięki różnym elementom które możesz ustawić dowolnie dzieci i rodzice mogą ustalić poziom trudności stosowny do umiejętności młodych poszukiwaczy przygód. Pokonując różne przeszkody, dzieci poprawiają swoje zdolności motoryczne, sprawność fizyczną i pewność siebie. Tor przeszkód pomaga dzieciom dorastać w dobrej zabawie, oferując im jednocześnie niesamowite wyzwania. Do zestawu dołączone są dwie torby ułatwiające transport.

Bądź przy dzieciach aby pomagać im w wyzwaniach i dbaj o ich bezpieczeństwo.

Kompletny zestaw toru przeszkód - doskonały zarówno dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników, ten tor slackline ninja jest dostarczany z pełnym wyposażeniem. Zawiera 13m slackline, 9 pętli taśmowych, podkładkę chroniącą drzewo, torbę do przenoszenia, 2 pierścienie, 3 karabinki, parę rękawic ochronnych i inne akcesoria.

Gwarancja bezpieczeństwa dzieci - bezpieczeństwo jest priorytetem w każdych okolicznościach. Slackline wykonany jest z najwyższej jakości polietylenu, wystarczająco mocny, aby utrzymać 100kg. Odporne na ścieranie rękawice chronią dłonie dzieci i zwiększają przyczepność. Dodatkowo, solidna klamra utrzymuje linę napiętą, zwiększając bezpieczeństwo i stabilność.

Różne poziomy umiejętności - zaprojektowany dla wszystkich poziomów zaawansowania, zestaw wyposażony jest w regulowane pętle. Dzięki temu dzieci mogą łatwo dostosować odległość przeszkód do swoich potrzeb treningowych i stworzyć różnorodne tory od początkujących do zaawansowanych.

Łatwy w montażu - ten zestaw toru przeszkód może być szybko zainstalowany niemal wszędzie. Można go łatwo powiesić w ogrodzie, parku, piwnicy, itp. w ciągu zaledwie kilku minut. Wszystko czego potrzebujesz to dwa drzewa oddalone od siebie o nie więcej niż 15m i mogące utrzymać ciężar 100kg.

Ciesz się aktywnością na świeżym powietrzu - trzymaj dzieci z dala od ekranów telewizorów i telefonów, zachęć je do ćwiczeń sportowych dzięki temu zestawowi mini parku linowego. Pokonywanie różnych przeszkód pozwala dzieciom skutecznie rozwijać siłę i zdolności atletyczne, przydatne do stymulowania talentów sportowych.

Cechy:

  • Regulowane paski z klamrami dla różnych poziomów zaawansowania
  • Szybki i łatwy montaż do użytku zewnętrznego
  • Wykonane z wytrzymałego polietylenu o udźwigu do 100kg
  • Poprawia równowagę i sprawność fizyczna dzieci
  • Nadaje się do różnych miejsc takich jak park lub podwórko
  • Kompletny osprzęt zapewniający profesjonalny poziom doznań
  • Rękawiczki chroniące dłonie dzieci i zapewniające chwytność
  • Klamra do napinania liny slackline i zapewnienia bezpieczeństwa

Dane szczegółowe

Materiały: PE (polietylen), PP (polipropylen), stal, bawełna i nylon
Wymiary liny: 13 m x 5 cm (dł. x szer.)
Wymiary osłony drzewa: 197,5 cm x 14,5 cm (dł. x szer.)
Wymiary paska z klamrą: 12 cm x 5 cm (dł. x szer.)
Waga: 4,5 kg
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
Maksymalna liczba użytkowników: 1
Zalecana odległość: mniej niż 15 m
Zalecany wiek: 3 lata i więcej

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski