Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70247
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Dmuchany zamek 7w1 ze zjeżdżalnią i basenem na kulki

Nasz nadmuchiwany zamek oferuje dzieciom różne miejsca do skakania, wspinania się i zjeżdżania. Jego konstrukcja nadmuchuje się w przeciągu zaledwie kilku minut, a całość można przymocować do gruntu za pomocą dołączonych do zestawu szpilom, które zapewnią najlepszą stabilność nawet podczas porywistego wiatru. Główna część zamku wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny oxford, która sprawia, że zamek jest trwały i bezpieczny w użytkowaniu. W zestawie dołączona jest również torba, która ułatwia przechowywanie i transport.

Duży obszar do skakania i zabawy: Nasz nadmuchiwany zamek posiada duży obszar do skakania, co zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci. Dzięki wysokiej jakości materiałom może on być używany na otwartym powietrzu.

Wszechstronne zastosowanie: Konstrukcja zamku wyposażona została w basen z piłeczkami, szeroką zjeżdżalnię i ściankę wspinaczkową. Strefy te są podzielone tak, aby wiele dzieci mogło bawić się jednocześnie.

Wytrzymały materiał: Zamek wykonany został z wysokiej jakości tkaniny Oxford, dzięki czemu jest bardzo trwały. Dołączony do dmuchanego zamku jest też zestaw naprawczy na wypadek przypadkowego przebicia powierzchni ostrym przedmiotem. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, wnętrze zamku wyposażone jest w siatkę, która chroni przed upadkiem oraz zapewnia optymalną wentylację powietrza.

Prosty montaż i przechowywanie: Zamek można łatwo wypełnić powietrzem za pomocą kompresora, 4 uziemiające słupki zwiększają jego ogólną stabilność. Duża torba transportowa zapewnia wygodny transport i łatwe przechowywanie.

Zwiększone bezpieczeństwo: Całość zaprojektowana została z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Gładka powierzchnia bez ostrych krawędzi zapobiega przypadkowym urazom podczas zabawy.


Dane szczegółowe:

Materiał: tkanina Oxford, PCV

Wymiary: 356 x 289 x 233 cm

Dla dzieci w wieku: 3 - 10 lat

Maksymalna liczba dzieci: 5

Limit wagi 1 dziecka: 45 kg

Łączna nośność: 135 kg

Waga: 14 kg

Opakowanie zawiera:

1 x dmuchany zamek

1 x torba do noszenia

1 x zestaw naprawczy

4 x kije

30 x piłek

1 x instrukcja

UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Brak dmuchawy w zestawie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski