Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70800
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1242,00 PLN

Kup cały komplet !

Opis produktu

Dmuchany domek dla dzieci z podwójną zjeżdżalnią

Nasza podwójna dmuchana zjeżdżalnia tworzy radosne wspomnienia z dzieciństwa. Ten zamek dmuchany 3 w 1 jest bardzo ładny i dzieci od razu się w nim zakochają. Mogą skakać, zjeżdżać i wspinać się w różnych miejscach, świetnie się przy tym bawiąc. Podwójna zjeżdżalnia sprawia, że dwoje dzieci zjeżdża jednocześnie, co podwaja zabawę. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny Oxford z doskonałymi szwami, zamek dmuchany zachwyci dzieci. Otoczone siatką zabezpieczającą, chronią przed upadkiem podczas skoków. Dzięki tyczkom można go stabilnie przymocować do podłoża, a dzieci mogą swobodnie skakać i bawić się. Nadmuchuje i opróżnia się szybko w mniej niż 2 minuty za pomocą kompresora. W zestawie znajduje się torba do przenoszenia, dzięki której można go łatwo wszędzie zabrać.

Trwały, wysokiej jakości materiał: wykonany z tkaniny Oxford i laminowanego PVC, ten domek do skakania jest odporny na zużycie, wodoodporny, odporny na rozdarcie, ognioodporny i nie blaknie. Ponadto podwójne szwy gwarantują stabilność domku, który może udźwignąć do 90 kg.

Dmuchany zamek 3 w 1 z 2 zjeżdżalniami: ten dmuchany zamek ma podwójną zjeżdżalnię o różnych wysokościach, dzięki czemu dwoje dzieci może jednocześnie rzucać sobie wyzwanie. Ponadto w środku znajduje się ścianka wspinaczkowa i trampolina, więc dzieci będą się świetnie bawić. Podwójna zjeżdżalnia odciąga je od urządzeń elektronicznych, rozwija zdolności motoryczne, łagodzi stres i zachęca do współpracy.

Bezpieczna zabawa dla dzieci: wytrzymałe poręcze, oddychająca siatka i kolumny podpierające zapewniają dzieciom doskonałą ochronę podczas skakania. Dzięki sieci możesz mieć je na oku. Ponadto 6 słupków zapewnia stabilne mocowanie domku do podłoża. (Wskazówka: każde dziecko powinno ważyć mniej niż 30 kg).

Szybki montaż i łatwe przechowywanie: dmuchany zamek można złożyć w ciągu kilku minut. Po użyciu można wyłączyć kompresor w celu spuszczenia powietrza i przechowywać go w torbie ułatwiającej transport. Dzięki torbie transportowej można go zabrać w dowolne miejsce, np. do parku, garażu, na podwórko itp.

Akcesoria i rozmiar: nasza nadmuchiwana zjeżdżalnia zawiera różne akcesoria, takie jak 1 torba do przenoszenia, 1 zestaw naprawczy i 6 tyczek. Wymiary całkowite: 363 x 187 x 180 cm. Zaleca się stosowanie dmuchawy o mocy 480 W, która nie wchodzi w skład zestawu.

Właściwości:

  • Gruba, odporna na zużycie tkanina Oxford zapewniająca długą żywotność
  • 2 długie zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa, które zapewniają mnóstwo zabawy
  • Doskonały prezent dla dzieci, które mogą się nim cieszyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • Duża powierzchnia do skakania
  • Siatka ochronna zapewniająca bezpieczeństwo i cyrkulację powietrza
  • Łukowate wejście ułatwiające dostęp do skoczni
  • 6 palików do stabilnego zamocowania domku do podłoża
  • Uroczy i kolorowy wygląd, który przyciąga uwagę dzieci
  • Łatwe przechowywanie i transport dzięki dołączonej torbie transportowej
  • Szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie

Dane szczegółowe:

Materiał: tkanina Oxford, laminowany PVC

Wymiary całkowite: 363 x 187 x 180 cm

Całkowita ładowność: 90 kg (waga każdego dziecka musi być mniejsza niż 30 kg)

Zalecany kompresor: 480 W (nie należy do wyposażenia)

Zalecany wiek: 3-10 lat

Maksymalna liczba dzieci: 3

Waga: 11,5 kg

Opakowanie zawiera:

1 x dmuchany domek

1 x torba transportowa

1 x zestaw naprawczy

6 x paliki

1 x instrukcja

UWAGA

Produkt musi być stale podłączony do kompresora. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni i szwów wydostaje się pewna ilość powietrza.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Gdy nie jest używany, należy go przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.

Brak dmuchawy w zestawie.
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski