Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70953DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1606,00 PLN
Opis produktu

Dmuchana zjeżdżalnia z basenem i armatkami wodnymi

Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna dla dzieci to niewyczerpane źródło zabawy w upalne dni! Wykonany z tkaniny Oxford, jest wytrzymały i odporny na zużycie oferując tym samym zabawę przez wiele lat. Dzięki różnym obszarom do zabawy, takim jak duży basen i armatki wodne i sama zjeżdżalnia, dzieci mają ogrom możliwości do radosnego spędzania czasu. Góra zjeżdżalni zabezpieczona jest siatkowymi ściankami które zapewniają dzieciom bezpieczeństwo, a przy tym umożliwiają cyrkulację powietrza. Jest to idealny wakacyjny prezent dla dzieci.

Dużo radości: Dmuchany plac zabaw ma kilka obszarów przeznaczonych do zabawy. Znajdzie się tu zjeżdżalnia, basen, ścianka wspinaczkowa i 2 armatki wodne. Dodatkowo żywe kolory i unikalny kształt wzbudzają radość i zainteresowanie wśród dzieci.

Trwałe materiały wysokiej jakości: Wykonana z tkaniny Oxford z doskonałymi szwami, nadmuchiwana zjeżdżalnia jest odporna na zużycie podczas intensywnej zabawy, pozwalając dzieciom swobodnie skakać i wspinać się. Utrzymuje do 120 kg i jest idealna dla 4 dzieci bawiących się wspólnie. (Uwaga: każde dziecko nie powinno ważyć więcej niż 30 kg).

Bezpieczna konstrukcja: Siatkowa ścianka na szczycie placu zabaw zapewnia dzieciom bezpieczeństwo podczas skoków i stały przepływ powietrza. Miękkie podkładki na dole ścianki wspinaczkowej dbają o bezpieczeństwo maluchów w przypadku upadku. Dodatkowo tę dmuchaną zjeżdżalnię można przymocować do podłoża za pomocą palików, które zwiększają stabilność.

Łatwy do nadmuchania i przechowywania: Dmuchany plac zabaw pełen wodnych zabaw zapełnia się w ciągu kilku minut. Po użyciu szybko się też opróżnia dzięki zaworowi powietrza i może być przechowywany w torbie do transportu zajmując minimalną ilość miejsca.

Akcesoria w zestawie: Dla wygody używania dołączyliśmy komplet akcesoriów. Zestaw zawiera armatki wodne, które urozmaicają zabawę, torbę do przechowywania i transportu, 6 palików zapewniających stabilność oraz zestaw naprawczy.


Dane szczegółowe:

Materiał: tkanina Oxford

Wymiary całkowite: 477,5 x 366 x 242,5 cm

Maksymalny udźwig: 120 kg

Maksymalna waga na osobę: 30 kg

Zalecany wiek: 4-12 lat

Maksymalna liczba dzieci: 4

Waga zestawu: 18,24 kg

Paczka zawiera:

1 x dmuchany zamek
1 x kompresor 680 W
6 x paliki
1 x zestaw naprawczy
1 x torba transportowa
1 x wąż
UWAGA

Produkt musi być stale podłączony do kompresora. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni i szwów wydostaje się pewna ilość powietrza.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Gdy nie jest używany, należy go przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski