Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37643NA
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
267,00 PLN
Opis produktu

Deska do ćwiczenia równowagi

Deska do balansowania jest idealna do ćwiczeń dla całej rodziny, od małych dzieci do dorosłych. Wysiłki związane z zachowaniem równowagi wspomagają rozwój mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę. Deska skupia się na stabilności, jest ergonomiczna i miękka w dotyku, wykonana z wysokiej jakości drewna brzozowego. Filc zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Z tą planszą dzieci mogą bawić się jak chcą. Mogą go również położyć na łóżku i bawić się na huśtawce z przyjaciółmi.

Kształtuje ciało i rozwija różne umiejętności: nasza deska do balansowania stymuluje układ przedsionkowy i rozwija u dzieci zmysł instynktownego reagowania. Korzystnie wpływa na umysł i wspomaga mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę.

Naturalne, gładkie drewno brzozowe: deska do balansowania jest wykonana z drewna brzozowego o naturalnym usłojeniu. Jest trwała i może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Wielofunkcyjność: Oprócz zastosowania jako deska treningowa, może być również używana do zabawy. Dzieci mogą puścić wodze fantazji i wykorzystać ją jako grotę w torze samochodowym, stołek do zlewu, tacę do jedzenia w łóżku lub bujany fotel na popołudniową drzemkę.

Gwarantowane bezpieczeństwo: Zaokrąglone krawędzie są dobrze wypolerowane, aby zapewnić bezpieczeństwo. Filc może być dodany, aby zwiększyć tarcie podczas treningu i chronić podłogę. Twoje dzieci będą miały dużo zabawy z tą tablicą.

Idealny rozmiar dla dorosłych i dzieci: Deska ma 18 mm grubości i wytrzymuje duże obciążenia, dzięki temu jest idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych do ćwiczenia równowagi, rozciągania lub jogi. Dorośli mogą z niej bezpiecznie korzystać, ponieważ wytrzymuje obciążenie do 300 kg.


Cechy:

  • Wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego
  • Filc zwiększający przyczepność i chroniący podłogę

  • Zaokrąglone narożniki bez zadziorów dla bezpiecznego użytkowania

  • Zaokrąglone krawędzie dla bezpiecznego ćwiczenia

  • Trwała i solidna, nie wypacza się pod wpływem używania

  • Wytrzymuje do 300 kg i jest idealna dla dzieci i dorosłych

  • Rozwija zarówno umysł jak i mięśnie


Dane szczegółowe

Kolor: naturalny

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary całkowite: 88,5 x 30 x 20 cm

Grubość płyty: 1,8 cm

Udźwig: 300 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski