Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37306DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1379,00 PLN
Opis produktu

Składana bieżnia elektryczna

Nasza składana bieżnia umożliwia komfortowy trening w zaciszu własnego domu. Bieżnia została wyposażona w ekran dotykowy LED, 4 skróty z ustawieniem prędkości oraz uchwyt na telefon/tablet, co pozwala oglądać telewizję, przy jednoczesnym kontrolowaniu parametrów treningu, takich jak prędkość biegu, czas treningu, przebyty dystans i spalone kalorie. 12 wstępnie ustawionych programów (P1-P12), 2 tryby (automatyczny/ręczny) i regulowana prędkość od 0,8 do 9 km/h pozwalają dostosować sprzęt do różnego zapotrzebowania treningowego. Dzięki amortyzowanemu pasowi i mocnemu silnikowi bieżnia zapewnia bezpieczny i cichy bieg. Ponadto jej składana konstrukcja pozwala na zaoszczędzenie miejsca w domu.

Urozmaicone ćwiczenia: Aby upewnić się, że osiągniesz swoje cele treningowe, nasze urządzenie oferuje 12 wstępnie ustawionych programów (P1 - P12), 2 tryby (automatyczny/ręczny) oraz regulację prędkości w zakresie 0,8 do 9 km/h.

Wygodny ekran dotykowy LED: Przejrzysty i czuły ekran dotykowy LED z 4 przyciskami pokazuje szczegółowe dane, takie jak czas treningu, przebyty dystans i spalone kalorie, a także pozwala na wygodne ustawienie prędkości.

Przestronne miejsce do biegania: Dzięki dostosowanym wymiarom 100 cm x 38 cm (dł. x szer.), nasza bieżnia oferuje dużo wygodnego miejsca do chodzenia, biegania i joggingu. Jej wykonanie zapobiega przypadkowym poślizgom i amortyzuje wstrząsy, chroniąc kolana i kostki.

Bezpieczne i ciche użytkowanie: Klucz bezpieczeństwa można w prosty sposób przyczepić do ubrania, zwiększając bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Mocny silnik nie produkuje nadmiernego hałasu, dzięki czemu nie przeszkadza innym domownikom.

Oszczędność miejsca: Nasz przenośny i kompaktowy sprzęt można łatwo złożyć i przechowywać, zaoszczędzając miejsce w pomieszczeniu. Dodatkowo uchwyt do telefonów komórkowych lub tabletów umożliwia wykonywanie innych czynności podczas biegania.

Dane Szczegółowe

Kolor: Czarny

Materiał: Stal, ABS

Wymiary po rozłożeniu: 27 x 63,5 x 112 cm

Wymiary po złożeniu: 127 x 63,5 x 25,5 cm

Wymiary taśmy magnetycznej: 100 x 38 cm

Waga: 27,5 kg

Udźwig: 90 kg

Prędkość: 0,8-9 km/h

Napięcie: 230V, 50Hz

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x Bieżnia
1 x Olej smarowy
1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski