Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10233NA
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Bambusowy stojak na wino

Bambusowy stojak oferuje 8 miejsc na butelek wina. Idealnie nadaje się do umiejscowienia go w kredensach, na blatach kuchennych, a nawet na stole jadalnym. Piękny kształt z błyszczącym lakierem sprawia, że będzie piękną ozdobą w pomieszczeniu. Wykonany jest z wysokiej jakości bambusa o gładkiej powierzchni. Jest również stabilny i jest w stanie wytrzymać obciążenie do 25 kg. Dodatkowo, można go błyskawicznie zmontować.

Wysokiej jakości materiały: Wykorzystuje naturalne, trwałe drewno bambusowe o najwyższej jakości. Wspierana przez mocną konstrukcję, półka stabilnie utrzymuje butelki. Każda przestrzeń mieści maksymalnie 3 kg.

Pojemność na 8 butelek wina: Dzięki 3 poziomom, ten stojak na wino może pomieścić do 8 butelek. Nie tylko utrzymuje twoją kolekcję win w czystości i porządku, ale tworzy więcej przestrzeni dzięki wykorzystaniu pionowego poziomu.

Oszczędzający miejsce design: Jest kompaktowy i mieści się w szafie lub spiżarni oraz nie zagraca powierzchni. Można go również wyeksponować na stole, nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Łatwy montaż: Przy pomocy szczegółowej instrukcji montaż jest szybki i łatwy w montażu. Gładka powierzchnia bez nierówności, nie będzie ranić palców.

Elegancki dodatek: Wyróżnia się w pomieszczeniu dzięki eleganckiemu usłojeniu drewna i pięknej elegancji, zachowując przy tym swoją funkcjonalność.

Cechy:

  • Wykonany w 100% z bambusa, konstrukcja jest bardzo stabilna
  • Wytrzymuje do 25 kg i może pomieścić 8 butelek
  • Łatwy montaż dzięki szczegółowej instrukcji
  • Piękny kształt i doskonała jakość wykonania
  • Bezzapachowa, bezpieczna i nieszkodliwa farba
  • Otwarta konstrukcja dla łatwego dostępu i kompaktowa, aby zaoszczędzić miejsce
  • Idealny na kredens, blat kuchenny, powierzchnię stołu itp.

Dane szczegółowe

Wymiary produktu: 44 x 10 x 30 cm

Wielkość komory: 10 x 10 cm

Maksymalna ładowność każdej komory: 3 kg

Materiał: bambus

Waga: 15,5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski