Wczytuję dane...
Kod producenta: AT3607
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
611,99 PLN
Opis produktu

Kosz bagażnik dachowy z owiewką do samochodu

Niezależnie od tego, czy planujesz krótką, czy nawet długą podróż z rodziną, bagażnik dachowy, jakim jest ten kosz z owiewką do samochodu, jest bardzo przydatny. Umieszczony na dachu pojazdu, służy do transportu większych przedmiotów, takich jak duże walizki i niewymiarowe przedmioty, które ciężko zmieścić w tradycyjnym bagażniku.

Jakie są zalety korzystania z kosza bagażowego na dach samochodu?

Jeśli nie masz miejsca w środku auta na duże walizki, posiadanie kosza bagażowego do samochodu jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Oprócz zwiększenia przestrzeni magazynowej Twojego samochodu zwiększa się również przestrzeń wewnątrz pojazdu, zapewniając niezawodny środek transportu.

Jak korzystać z kosza na dach samochodu?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed umieszczeniem kosza dachowego z owiewką na dachu, to zapoznać się z instrukcją dołączoną do bagażnika. Chociaż instalacja tego sprzętu jest bardzo łatwa, pamiętaj, aby zainstalować go na dzień przed użyciem i sprawdzić na krótkim odcinku trasy, czy trzyma się stabilnie. 

Korzystanie z bagażnika dachowego z owiewką do samochodu jest bardzo proste. Wystarczy go zamontować, ułożyć na nim rzeczy i zabezpieczyć bagaże. Nie zapomnij też sprawdzić prześwitu podczas przejeżdżania przez parkingi czy wjazdu do garażu! Pamiętaj wtedy, że na dachu masz kosz bagażowy do samochodu!

Cechy

Pojemny kosz dachowy na samochód. Kosz jest łatwy w montażu: montuje się go do szyn samochodowych za pomocą 4 uniwersalnych śrub w kształcie litery U.

Wytrzymałe i odporne żelazo: nasz kosz na bagaż jest wykonany z bardzo wytrzymałego i wytrzymałego żeliwa. Czarna powłoka proszkowa pomaga go chronić przed czynnikami atmosferycznymi oraz czyni go odpornym na rdzę i zarysowania.

Większe bezpieczeństwo: wysokość kosza (15 cm) i dno siatki sprawia, że bagaż będzie bezpieczny podczas podróży. Ponadto w zestawie znajduje się żelazna owiewka.

Duża ładowność: kosz bagażowy ma wymiary 122,5 x 102 x 15 cm, a jego maksymalne obciążenie to aż 75 kg. Metalowe pręty na dole zapewniają wiele punktów do dalszego mocowania bagażu.

Łatwy w montażu: kosz dachowy bardzo łatwo montuje się na samochodzie z prowadnicami. 4 śrubami w kształcie litery U z łatwością przymocujesz go do swojego samochodu. 

Nasz produkt pasuje do większości modeli samochodów i jest idealny na różne okazje, takie jak biwakowanie, wycieczki samochodowe, czy przeprowadzki.

Dane szczegółowe:

  • Materiał wykonania: inny, żelazo
  • Kolor: czarny
  • Maksymalne obciążenie: 75 kg
  • Długość: 122,5 cm
  • Szerokość: 102 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Wymiary owiewki: 94x17,5 cm

Paczka zawiera:

  • 1x kosz dachowy
  • 4x uniwersalna śruba typu U
  • 1x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski