Wczytuję dane...
Kod producenta: TL35113
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
689,00 PLN
Opis produktu

Metalowy wózek kuchenny

Wózki wyposażone w blaty, szuflady i półki to sprzęty powszechnie wykorzystywane w gastronomii. Kojarzą się z eleganckimi restauracjami, gdzie specjalny metalowy stolik na kółkach bywa niezbędny, gdy trzeba podać gościom duże zamówienie. Mały wózek gastronomiczny użyteczny jest także w placówkach zbiorowego żywienia, takich jak szpitale czy przedszkola. Czy taki kuchenny stolik na kółkach sprawdza się w domowych warunkach? W jakich wnętrzach okazuje się najbardziej przydatny?

Barowy wózek kuchenny na kółkach to mebel jak najbardziej praktyczny do domowych zastosowań. Zapewnia dużo przestrzeni do przechowywania, dogodnej np. do ułożenia butelek wina albo drobnych akcesoriów do serwowania posiłków. Co ważne, kuchenny wózek wyposażony jest w blat, który może posłużyć jako powierzchnia robocza albo przystawka do stołu. Niewątpliwą zaletą, która może poszczycić się metalowy stolik na kółkach, jest jego mobilność – można z łatwością przesunąć go w dowolne miejsce, w którym jest w danej chwili najbardziej potrzebny.

Kuchenne wózki na kółkach przydają się szczególnie w niewielkich mieszkaniach, gdzie w związku z ograniczoną przestrzenią najpraktyczniejsze są meble wielofunkcyjne. Jednocześnie warto zainwestować w mały wózek gastronomiczny, mieszkając w wolnostojącym domu. Taki sprzęt okazuje się bardzo użyteczny podczas urządzanych w ogrodzie przyjęć. Metalowe stoliki na kółkach są zresztą nie tylko przydatne, ale też bardzo stylowe. Doskonale prezentują się zwłaszcza w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach, swoją formą podkreślając ich minimalistyczny charakter.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie blatu: 150 kg

Maksymalne obciążenie półki: 100 kg

Wymagany montaż

Materiały: wysokiej jakości chromowana stal oraz metal

Kolor: srebrny

Wymiary

Szerokość: 91.5 cm

Głębokość: 61 cm

Wysokość: 88.5 cm

Waga: 24 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski