Wczytuję dane...
Kod producenta: HT1016
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Kołdra sensoryczna dla dorosłych – sposób na spokojny, głęboki sen

Coraz częściej mówi się o tym, że bezsenność i problemy z nieodpowiednią jakością snu to plaga naszych czasów, a lekarze wręcz biją z tego powodu na alarm. W tym kontekście zwykle pojawiają się sugestie na temat konieczności zapewnienia prawidłowych warunków w pomieszczeniu, w którym śpimy, zadbania o właściwy komfort i higienę snu. Jednym z niezbędnych elementów tej układanki jest bez wątpienia dobór odpowiedniej pościeli. Tym, co może bardzo wyraźnie poprawić jakość snu jest kołdra obciążeniowa sensoryczna.

Kołdra sensoryczna – sekret efektywnego działania

Ale właściwie dlaczego kołdra sensoryczna jest taka skuteczna? Sekret jej działania to rozluźnienie układu nerwowego oraz obniżenie poziomu stresu użytkownika – a wszystko to dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru, zapewniającemu wrażenie lekkiego przytrzymania, a wręcz przytulenia ciała. To kołdra sensoryczna dla dorosłych, a jej waga wynosi ok. 7 kg – warto mieć na uwadze, że nie powinna ona przekraczać 10% masy ciała osoby, która pod nią śpi. Jeśli chodzi o wymiary, jest to kołdra sensoryczna 104x152 cm.

Kołdra obciążeniowa sensoryczna – bogate wypełnienie

Ekologiczna bawełna, szklane mikrokapsułki, całkowicie bezpieczne, wysokiej jakości, bezwonne, antyalergiczne, nietoksyczne i przepuszczające powietrze tkaniny – wszystko to mieści w sobie idealnie dopasowana kołdra sensoryczna. Kolejną jej zaletą jest to, że można ją łatwo prać w pralce, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, a przy tym nie traci ona swoich bezcennych właściwości.

Dane szczegółowe

Można prać w pralce

Materiały: ekologiczna bawełna oraz szklane mikrokulki

Kolor: miętowy

Wymiary

Długość: 152 cm

Szerokość: 104 cm

Waga: 3.2 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski