Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3559
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
222,00 PLN
Opis produktu

Wielopoziomowy stojak na rośliny

Wiele osób lubi otaczać się roślinami. To znakomite źródło tlenu, a przede wszystkim – piękny element dekoracyjny. By jednak kwiaty doniczkowe stanowiły naprawdę atrakcyjną ozdobę wnętrza czy balkonu, trzeba je odpowiednio wyeksponować. Niektórzy decydują się przeznaczyć na rośliny regał z książkami, inni ustawiają je na szczycie szaf. Doniczki z kwiatami wkomponowane pomiędzy rozmaite sprzęty często prezentują się efektownie, ale to nie zawsze bezpieczne rozwiązanie – łatwo jest zniszczyć meble albo zalać cenne przedmioty.

Ładny drewniany kwietnik

Znacznie lepszym pomysłem jest zakup dedykowanego wyłącznie roślinom, drewnianego kwietnika. Konstrukcja z półkami przeznaczonymi na kwiaty doniczkowe pozwala ładnie wyeksponować je w salonie czy sypialni. Dzięki dobremu dostępowi do ustawionych w bezpiecznym miejscu roślin łatwiejsze stają się wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Specjalny regał na kwiaty doniczkowe przystosowany jest do przenoszenia sporych obciążeń – nie istnieje zatem ryzyko, że półki nieestetycznie wygną się pod ciężarem ulubionego filodendrona.

Efektowny regal na rosliny

Z wyżej wymienionych względów drewniany kwietnik można też wstawić do ogrodu lub na taras. W pierwszym przypadku kwiaty doniczkowe stworzą wspaniały, barwny akcent na tle drzew czy żywopłotów. Drewniany kwietnik na balkon to z kolei świetna alternatywa dla wieszanych na zewnątrz barierki doniczek, słabo widocznych od strony mieszkania. Oferowany regał na rośliny to solidna konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna jodłowego. Z powodzeniem może stać na świeżym powietrzu, ponieważ jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne – przez lata zachowa trwałość i estetyczny wygląd.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 10 kg

Wodoodporna powierzchnia odporna na wilgoć i pleśń

Wymagany montaż

Materiał: lakierowane drewno jodłowe

Kolor: brązowy

Wymiary

Szerokość: 120 cm

Głębokość: 25 cm

Wysokość: 96 cm

Waga: 6 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski