Wczytuję dane...
Kod producenta: MU70009DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
726,00 PLN
Opis produktu

61-klawiszowe pianino cyfrowe z regulowanym stojakiem i stołkiem

Nasze pianino cyfrowe z 61 klawiszami to najlepszy instrument muzyczny dla początkujących lub średnio-zaawansowanych. Oferuje wiele dźwięków do ćwiczenia muzyki, posiada 255 tembrów, 255 rytmów i 50 dem. Ponadto, zawiera różne funkcje, takie jak rozszerzenie i vibrato, indywidualne i wielokrotne strojenie, nagrywanie i odtwarzanie, MP3 i regulacja głośności. Stojak z antypoślizgową konstrukcją można ustawić na 3 różnych wysokościach. Wyściełany, składany stołek jest wygodny do siedzenia i zabawy przez wiele godzin. Pianino może być zasilane na 2 sposoby: za pomocą adaptera oraz za pomocą baterii, dzięki czemu możesz grać w dowolnym miejscu. Połączenie ekranu LCD, podświetlanej klawiatury i trybu nauczania poprawia umiejętności gry na pianinie.

Wielofunkcyjność: Oferuje 255 brzmień, 255 rytmów i 50 wysokiej jakości dem. Dzięki różnym interfejsom można podłączyć pendrive, telefon komórkowy, komputer i MP3, aby słuchać ulubionej muzyki lub tworzyć własne utwory.

Wspaniały dźwięk: Zestaw elementów sterujących MP3 i dołączone słuchawki pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę, kiedy tylko chcesz, nie przeszkadzając innym. Dodatkowo, klawiatura posiada funkcję rozszerzenia i vibrato, aby jeszcze bardziej zanurzyć Cię w muzycznym świecie.

2 sposoby zasilania: Możesz użyć dołączonego adaptera lub włożyć 6 baterii AA (nie są dołączone). Pianino z 61 klawiszami jest lekkie i łatwe do przenoszenia oraz gry w dowolnym miejscu.

Regulowany stojak i składany taboret: Stojak można regulować na 3 wysokościach, aby dostosować go do swoich potrzeb. Wyściełany składany stołek sprawia, że gra jest komfortowa nawet podczas długich ćwiczeń.

Nauczanie dla początkujących: Pianino posiada podświetlane klawisze, ekran LCD, funkcję nagrywania i odtwarzania oraz tryb nauki, dzięki któremu szybko nauczysz się grać. Tryby Follow, One Key i ensemble z funkcjami 'record' i 'program' pomagają początkującym szybko się uczyć i doskonalić.

Cechy:

  • 255 brzmień, 255 rytmów, 50 dem
  • MP3, akord i regulacja głośności
  • Funkcja nagrywania i odtwarzania
  • Regulowana podstawa i składany stołek
  • Podłącz adapter lub użyj baterii (nie dołączone), aby grać w dowolnym miejscu
  • Dołączone słuchawki, aby nie przeszkadzać innym
  • Ekran LCD i podświetlana klawiatura do szybkiej nauki gry
  • Możliwość podłączenia do telefonu komórkowego lub pamięci przenośnej w celu odtwarzania większej ilości utworów

Dane szczegółowe

Kolor: czarny, biały

Materiał: tworzywo PS, metal

Wymiary: 92,5 x 34 x 11 cm

Wysokość stojaka: 57/63/69 cm

Wymiary stołka: 40 x 30 x 44,5/48,5/51,5 cm

Waga: 8,5 kg

Opakowanie zawiera

1 x pianino z 61 klawiszami

1 x stojak

1 x stołek

1 x mikrofon

1 x słuchawki

1 x adapter

1 x statyw

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski