Wczytuję dane...
Kod producenta: TY328218NA+
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1242,00 PLN
Opis produktu

Zestaw zabawek wspinaczkowych 8w1

Drabina, zjeżdżalnia, huśtawka, ścianka do wspinaczki, liczydło, tablica do rysowania

Nasz wielofunkcyjny zestaw wspinaczkowy z pewnością spodoba się Twoim dzieciom! Dzięki najwyższej jakości drewnianym materiałom jest niezwykle wytrzymały i trwały. Stabilna konstrukcja i mocne połączenia między częściami sprawiają, że użytkowanie jest bardzo bezpieczne, a maksymalny udźwig każdej części wynosi 50 kg. Design 8 w 1 zapewnia dzieciom niekończącą się zabawę. Całość wspiera rozwój siły i sprawności fizycznej oraz kreatywności. Z zestawu można korzystać w domu lub ogrodzie.

Zestaw wspinaczkowy 8 w 1: Nasz zestaw wspinaczkowy obejmuje zjeżdżalnię, skałę wspinaczkową, drabinkę, siatkę wspinaczkową, drążki, tablicę do rysowania, liczydło i huśtawkę, co zapewnia dzieciom niekończącą się zabawę. W razie potrzeby zjeżdżalnia może być zamontowana z każdej strony.

Wysoka jakość i solidne wykonanie: Zestaw wykonany został z wysokiej jakości drewna bukowego i brzozowego, co zapewnia całości znakomitą trwałość i wytrzymałość. Malowana powierzchnia jest gładka, dzięki czemu bardzo bezpieczna.

Solidna i stabilna konstrukcja: Maksymalny udźwig wszystkich zabawek wynosi 50 kg. Ponadto solidne złączenia między częściami zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Przystosowany do użytku dla dzieci: Zestaw wspinaczkowy jest odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia. Rozrywka na naszym zestawie rozwija równowagę, funkcję motoryczno-ruchowe oraz kreatywność. Całość doskonale sprawdzi się ustawiona w salonie lub pokoju dziecięcym.

Dostawa i montaż: Produkt ten dostarczany jest w dwóch opakowaniach tego samego dnia. Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom montaż jest prosty i szybki. Ponadto gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia można łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką.

Dane szczegółowe:

Kolor: Naturalny

Materiał: drewno brzozowe, drewno bukowe, poliester

Wymiary całkowite: 124 x 119 x 138 cm (dł. x szer. x wys.)

Rozmiar zjeżdżalni: 120 cm x 40 cm x 8 cm (dł. x szer. x wys.)

Zalecany wiek: od 3 lat

Maksymalny udźwig wszystkich atrakcji: 50 kg

Waga: 27,5 kg


Paczka z produktem zawiera:

1 x zestaw wspinaczkowy 8 w 1

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski