Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70799
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
199,00 PLN
Opis produktu

Zestaw do wspinaczki dla dzieci

Wspinaczka to bardzo ciekawe zajęcie, pozwalające na doskonalenie swojej zwinności, a także budowanie siły. Podobną aktywnością mogą zająć się nawet dzieci, jednak w ich przypadku konieczne okazuje się zastosowanie nieco innych akcesoriów. Zestaw dla najmłodszych obejmuje specjalne linki pozwalające na zahaczenie wokół drzewa, a także elementy umożliwiające wygodne i bezpieczne opieranie stóp oraz dłoni. Chwyty wspinaczkowe dla dzieci sprawdzają się doskonale nawet w prywatnych ogrodach, pozwalając na zaaranżowanie przestrzeni dla najmłodszych w sezonie letnim. To świetny sposób na oderwanie malucha od telewizora czy komputera, by zająć go aktywnością na świeżym powietrzu. W jej trakcie dziecko może również doskonalić swoje umiejętności i wypracowywać lepszą kondycję.

Bezpieczny zestaw do wspinaczki dla dzieci

Zestaw do wspinaczki dla dzieci został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać nie tylko doskonałą zabawę, lecz także bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko doznania jakichkolwiek kontuzji podczas aktywności. Mowa tu przede wszystkim o nośności wynoszącej do 300 kg oraz stabilności pasków zaciśniętych wokół drzewa. Zestaw wyposażono też w różne klamry, zwiększające wytrzymałość i pozwalające na utrzymanie pasków w odpowiednim położeniu. Skałki wspinaczkowe dla dzieci wykonano natomiast z polipropylenu, czyli tworzywa wyjątkowo odpornego na działanie czynników zewnętrznych, a także duże obciążenia. Wszystko to sprawia, że zabawka jest idealnym wyborem nawet dla dzieci, które skończyły dopiero 3 lata. To doskonałe rozwiązanie na sezon letni, pozwalające na oddychanie świeżym powietrzem i ćwiczenie swojej kondycji oraz zwinności.

Wysokiej jakości i wytrzymały materiał: Wykonane z przyjaznego dla środowiska PP uchwyty wspinaczkowe są lekkie i wytrzymałe. Cały zestaw jest wodoodporny, bardzo odporny i trwały. Faktura powierzchni zapewnia dużą przyczepność i zapobiega poślizgom.
18-elementowy zestaw do wspinaczki: Zestaw zawiera 18 kamieni wspinaczkowych w 4 kolorach, które można przymocować do drzew i używać jak ścianki wspinaczkowej. Im więcej kamieni, tym więcej zabawy!
Łatwy montaż bez konieczności wiercenia: Zestaw można łatwo zmontować i zdemontować. W tym celu nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub. Dzięki grzechotkom montaż jest możliwy w ogrodzie, parku itp.
Sportowa aktywność: różnie ukształtowane kamienie do wspinaczki w czterech kolorach zapewniają dzieciom fajne warunki do wspinaczki. Poprawia to siłę rąk, nóg i ogólną koordynację. W ten sposób wzmacnia się również wiarę w siebie.
Bezpieczeństwo i doskonała nośność: Zestaw ten może utrzymać użytkownika o wadze do 100 kg i pomieścić do trojga dzieci. Sześć solidnych grzechotek zapewnia ogólną stabilność i bezpieczeństwo, ponieważ dzięki nim wszystko jest przymocowane.
 • Bezpieczny i nietoksyczny PP zapewniający wieloletnie użytkowanie.
 • 18 skał wspinaczkowych zapewniających prawdziwe wrażenia podczas wspinaczki
 • Pozwól dzieciom cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu i zbliżyć się do natury
 • Teksturowane powierzchnie ułatwiają wspinaczkę
 • Łatwe do ustawienia na podwórku, w ogrodzie, w parku, do zabawy na świeżym powietrzu
 • Zachęcanie do zabawy i rozwijanie umiejętności motorycznych, pewności siebie i siły.
 • Pasy montażowe z napinaczem o dużej wytrzymałości zapewnia bezpieczeństwo i stabilność

Dane szczegółowe:

Wiek: od 3 lat

Materiał: PP (polipropylen)

Waga  zestawu: 3,3 kg

Maksymalny ciężar podparcia: 300 kg

Maksymalny obwód wału: 200 cm

Wymiary:

Wymiary żółtego uchwytu wspinaczkowego: 10,5 x 7,5 x 4 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary zielonego uchwytu wspinaczkowego: 10,5 x 7,5 x 4 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary czerwonego uchwytu do wspinaczki: 10 x 9 x 4 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary niebieskiego uchwytu wspinaczkowego: 10 x 9 x 4 cm (dł. x szer. x wys.)
Maksymalny ciężar podparcia: 300 kg
Maksymalny obwód wału zdatnego do montażu taśmy: 200 cm

W zestawie:

 • 6 x Paski montażowe z napinaczem
 • 4 x czerwony kamień wspinaczkowy
 • 5 x żółty kamień wspinaczkowy
 • 5 x niebieski kamień wspinaczkowy
 • 4 x zielony kamień wspinaczkowy
 • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski