Wczytuję dane...
Kod producenta: HW67623PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
390,00 PLN
Opis produktu

Zestaw biurko i krzesło dla dzieci z regulacją

Nasz zestaw jest idealny dla dzieci w różnym wieku (+4 lata), zarówno biurko jak i krzesło można regulować, aby dzieci mogły wygodnie siedzieć. Wykonany z wysokiej jakości płyty MDF i solidnych drewnianych nóg, zestaw stołu i krzeseł ma trwałą i długowieczną konstrukcję. Krzesło utrzymuje do 100 kg, natomiast biurko do 60 kg. Ponadto nie musisz się martwić o niezawodność. Biurko można pochylić do czytania, pisania i rysowania oraz oferuje odpowiednią odległość, aby chronić wzrok i kręgosłup.

Zestaw z regulacją wysokości: zarówno krzesło, jak i biurko można dostosować do wzrostu dziecka. Biurko stwarza dzieciom świetne warunki do wygodnej pracy, zapobiegając powstawaniu garbu. Łatwe podnoszenie biurka i krzesła w celu zapewnienia wygodnej pozycji dla dzieci.

Praktyczny projekt dla dzieci: krzesło ma ergonomiczny kształt, aby wygodnie i prawidłowo siedzieć. Lekko wygięte oparcie dopasowuje się do kręgosłupa dziecka i wspiera plecy. Dodatkowo wentylowane rowki przepuszczają powietrze i zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu się.

Trwała konstrukcja i bezpieczny materiał: odporne żelazo konstrukcji gwarantuje trwałe użytkowanie. Powierzchnia może utrzymać do 60 kg, a krzesło do 100 kg. Dodatkowo PP i MDF sprawiają, że nie musisz się martwić o niezawodność użytkowania.

Przechylana powierzchnia i konstrukcja zapobiegająca zgnieceniu palców: biurko można regulować w zakresie od 0 do 45°, aby dostosować je do czynności wykonywanych przez dzieci, takich jak odrabianie lekcji, rysowanie, pisanie i czytanie. Dzięki konstrukcji, dzieci mogą bezpiecznie dostosować kąt do różnych zastosowań. Dodatkowo, przestronna powierzchnia tworzy komfortowe warunki do nauki dla dzieci.

Łatwy montaż i czyszczenie: dzięki powłoce ochronnej biurko jest odporne na zarysowania i można po nim pisać, więc dzieci mogą na nim rysować podczas nauki. Łatwo ją wyczyścić wilgotną szmatką, oszczędzając czas i wysiłek. W zestawie znajdują się wszystkie części do łatwego montażu w kilka minut.

Cechy:

 • Z wyżłobieniem na ołówki i długopisy, aby mieć je pod ręką
 • Zawieś swój plecak na metalowym bocznym haku
 • Z antypoślizgowymi podkładkami, aby zapobiec poślizgom i chronić podłogę
 • Przechowuj materiały piśmiennicze w dużej, wysuwanej szufladzie
 • Regulacja biurka i krzesła w celu dostosowania do wzrostu dziecka
 • Trwała żelazna rama, która wytrzymuje długi czas i jest bardzo solidna
 • Biurko uchylne w zakresie od 0 do 45° do czytania, pisania, rysowania itp.
 • Po biurku można pisać kredkami, flamastrami itp. i jest łatwe do czyszczenia wilgotną szmatką

Dane szczegółowe:

Materiał: MDF, PP, żelazo

Maksymalne obciążenie stołu: 60 kg

Maksymalne obciążenie krzesła: 100 kg

Wymiary powierzchni: 66,5 x 47 cm

Wymiary stołu: 66,5 x 50 x (52-77) cm

Wymiary krzesła: 46 x 36 x (62-78) cm

Wysokość krzesła: 31-44 cm

Zakres wiekowy: 4+ lat

Waga: 14 kg

Pakiet zawiera

 • 1 x stół
 • 1 x krzesło
 • 1 x instrukcja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski