Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66563
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
423,00 PLN
Opis produktu

Zestaw 2 stołków barowych z obrotowym siedziskiem

Na naszych stołkach obrotowych usiądziesz bardzo wygodnie. Każdy posiada wysokość 61 cm, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do użytku domowego lub komercyjnego, zarówno w bufecie, jak i w pubie. Pianka o dużej gęstości zwiększa komfort użytkowania a także zapobiega nie podlega odkształceniom. Zmęczone stopy można oprzeć na podnóżku. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu wytrzymuje obciążenia do 68 kg.

Obrotowe siedzisko: W odróżnieniu od zwykłych stołków, nasz model wyposażony został w obracane o 360° siedzisko, co zwiększa komfort użytkowania. Ponadto szeroka podstawa upewnia znakomitą stabilność i bezpieczeństwo.

Miękka wyściółka i elastyczna pianka: Gruba wyściełana pianką poduszka nie podlega odkształceniom. Ponadto pianka o dużej gęstości gwarantuje wygodę podczas siedzenia, a imitacja skóry PU jest miękka i podwaja komfort odpoczynku.

Solidna konstrukcja z drewna kauczukowego: Nasze stołki wykonane zostały z naturalnego drewna kauczukowego, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz wytrzymałe na duże obciążenia.

Praktyczny podnóżek: Na podnóżku można ułożyć zmęczone stopy. Ponadto charakteryzuje się on solidnym połączeniem ze stołkiem, co dodatkowo zwiększa stabilność.

Uniwersalny design: Orzechowy brąz sprawia, że stołki mają elegancki i klasyczny design, dzięki czemu pasują do różnych stylów dekoracyjnych pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się w domu lub pubie.

Dane szczegółowe

Materiały: PU, drewno kauczukowe

Kolor: Orzech

Wymiary: 42 x 42 x 61 cm

Maksymalne obciążenie: 68 kg

Waga: 12 kg

W zestawie

2 obrotowe stołki barowe

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski