Wczytuję dane...
Kod producenta: TY578578NY
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
259,00 PLN
Opis produktu

Zdalnie sterowany robot piesek

Nasz piesek z pilotem to idealny prezent dla Twoich dzieci! Posiada wiele funkcji, takich jak interaktywny dotyk, śpiew, taniec, mruganie, ruch głowy, chodzenie tam i z powrotem, obracanie się w lewo i prawo itp. Dzięki tym funkcjom Twoje dziecko będzie miało jeszcze więcej zabawy. Dodatkowo pilot pozwala dziecku na samodzielne kontrolowanie psa. W zestawie znajduje się kabel USB do ładowania go przez podłączenie do komputera, zewnętrzna ładowarka i adapter USB.

Interaktywne funkcje i programy: jeśli dotkniesz głowy pieska, wypowie on 6 zdań. Interaktywna komunikacja sprawi, że dzieci będą czuły w nim przyjaciela. Dodatkowo posiada zaprogramowane funkcje, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami, a które pies będzie następnie powtarzał.
Wiele trybów zabawy i nauki: piesek może śpiewać i tańczyć, a nawet strzelać z armatki. Rakietki mogą być wystrzeliwane we wszystkich kierunkach, aby sprawić radość dziecku. W tym samym czasie, funkcja uczenia się opowiada dzieciom historie i nauki.
Przenośny pilot zdalnego sterowania: za pomocą pilota można sterować pieskiem w promieniu 6 metrów. Dzięki różnym działaniom, piesek wygląda o wiele bardziej realistycznie. Wszystkie działania mogą być kontrolowane, takie jak chodzenie tam i z powrotem, patrzenie w lewo lub w prawo, szczekanie, patrolowanie, mruganie, odwracanie głowy, itp.
Bezpieczny i wysokiej jakości materiał: piesek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS o gładkiej powierzchni, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy. Piesek korzysta z baterii wielokrotnego ładowania (w zestawie), a pilot z 2 baterii AAA (nie dołączone).
Idealny prezent dla dzieci: zapewnij dzieciom rozrywkę na długie godziny z tym inteligentnym pieskiem. Dostarczany jest z kablem USB, dzięki czemu można go ładować na 3 sposoby, co zapewnia wiele godzin zabawy. Klaskanie, ruchy głową i słyszalne szczekanie sprawiają, że jest to doskonała alternatywa dla prawdziwych psów. Jest idealny dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Cechy:

  • Wielofunkcyjny piesek: śpiewa, tańczy, rzuca zabawkowymi kulami, opowiada historie, rozwija ciekawość itp.
  • Wyposażony w pilota do sterowania
  • Wykonane z wysokiej jakości ABS, tworzywa bezpiecznego i trwałego
  • Posiada 5 melodii i 3 utwory muzyczne do tańca z dzieckiem
  • Różne funkcje: chodzenie do przodu i do tyłu, obracanie się w lewo i w prawo, obracanie się w stawach biodrowych i łapach
  • Obrotowa armatka
  • Dotknij głowy pieska, a zacznie wchodzić z Tobą w interakcję
  • Inne funkcje, takie jak mruganie i potrząsanie głową
  • Funkcje mogą być programowane

Dane techniczne:

Materiał: tworzywo ABS
Bateria: 3,7 V 400 mAh
Czas ładowania: ok. 90 minut
Czas pracy: ok. 45 minut
Zasięg zdalnego sterowania: ok. 6 metrów
Typ baterii pilota: 2 baterie AAA (nie dołączone)
Wymiary produktu: 18 x 25 x 25 cm
Odpowiednie dla: dzieci powyżej 6 roku życia
Waga: 2 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski