Wczytuję dane...
Kod producenta: TY587133
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
189,00 PLN
Opis produktu

Zabawkowy tor samochodowy świecący w ciemności

Tor dla samochodzików to marzenie niejednego dziecka, a czasem i dorosłego! Podaruj swoim dzieciom wspaniałą zabawę którą wyróżnia dodatkowo sposób w jaki świeci w ciemności, dając więcej radości podczas zabawy, zwłaszcza w po zmroku. Tor posiada też pętlę która wywołuje wybuch emocji za każdym razem kiedy samochodzik przejeżdża przez nią! Ponadto podczas zabawy dzieci ćwiczą koordynację ręka-oko i zdolności motoryczne. Zestaw można dowolnie składać, rozwijając wyobraźnię dziecka.

Tor, który świeci w ciemności: Samochód ma z tyłu i z przodu czerwone i niebieskie światełka, zatem kiedy zacznie się wieczorna zabawa cały tor będzie świecił w ciemności. 4 różne kolory torów zapewniają piękny widok.

Trening umiejętności manualnych i poznawczych: 366 elementów można łączyć, tworząc tory o różnej długości. W ten sposób dziecko uczy się rozpoznawać kolory i poprawia percepcję przestrzenną, a także rozwija koordynację ręka-oko i zdolności motoryczne.

Stabilny tor z pętlą: Na torze znajduje się również pętla dostarczająca niezwykłe emocje! Klamry łączące elementy zapewniają stabilność całej konstrukcji toru.

Stabilny i trwały materiał: Tor samochodowy wykonany jest z podlegających recyclingowi i wytrzymałych tworzyw PP i ABS. Oba materiały są nietoksyczne i bezwonne, nie szkodzą zdrowiu. Ponadto są one bardzo trwałe i nie ulegają z czasem deformacji.

Łatwy do złożenia i przechowywania: Dzieci w wieku powyżej 3 lat mogą go złożyć na różne sposoby i to w krótkim czasie bez ryzyka zadrapań. Tor można łatwo zdemontować i przechowywać, gdy nie jest używany, a także łatwo go przenosić.

Cechy:

  • Łatwy do złożenia i rozwijający sprawność manualną
  • Trasa która świeci się w nocy
  • Stabilna pętla, zapewniająca więcej zabawy
  • Nietoksyczne i bezzapachowe materiały, która zapewniają bezpieczeństwo
  • Dobrze połączony i stabilny tor do wyścigów samochodzików
  • Łatwy i bezpieczny montaż zajmujący kilka minut

Dane szczegółowe:

Kolor: pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony, różowy

Materiał: tworzywa PP, PS, ABS

Szerokość zewnętrzna toru: 7,4 cm

Szerokość wewnętrzna toru: 5,6 cm

Waga: 12 kg

Opakowanie zawiera:

  • 366 x elementy toru samochodowego
  • 5 x części pętli
  • 1 x podstawa pętli
  • 1 x zabawkowy samochód (baterie nie są dołączone)
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski