Wczytuję dane...
Kod producenta: TQ10087WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
325,00 PLN
Opis produktu

Zabawkowy pojazd dla dzieci z przyczepą

Nasz samochód do jazdy jest idealny dla dzieci w wieku 18-26 miesięcy. Z jednej strony 6 antypoślizgowych i odpornych na zużycie kół zapewnia płynną i bezpieczną jazdę, a kierownica pomaga w zmianie kierunku jazdy. Konstrukcja push pozwala dzieciom poruszać się stopami po każdej płaskiej powierzchni, takiej jak betonowa droga, drewniana podłoga czy droga z cegieł. Dodatkowo demontowalny pojemnik może służyć do przechowywania zabawek, przekąsek i książek. Wygląd ciężarówki jest krzykliwy; są w niej przednie światła, muzyka i alarm, który zabawi dzieci. Z drugiej strony szerokie siedzisko i oparcie zapewniają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Siedzisko ma nośność do 20 kg, natomiast pojemnik do 10 kg. Dzieci mogą ćwiczyć mięśnie nóg i zwiększać koordynację ręka-stopa.

Wyjmowany pojemnik: zawiera demontowalny  pojemnik, więc dzieci mogą łatwo przechowywać zabawki, kwiaty i przekąski. Zalecamy, aby nie przechowywać w pojemniku przedmiotów o wadze większej niż 10 kg. W razie potrzeby można wyjąć pojemnik, przekręcając przełącznik połączenia.

Płynna i bezpieczna jazda: dzięki 6 antypoślizgowym i odpornym na zużycie kołom, nasz zabawkowy samochód oferuje dzieciom płynną jazdę. Dzięki wytrzymałym kołom nasz zabawkowy tir jest idealny na betonowe drogi, drewniane podłogi i ceglane drogi. Dodatkowo konstrukcja typu push pozwala dzieciom na poruszanie się w przód i w tył za pomocą stóp, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.

Różne funkcje rozrywkowe: kierownica pozwala dzieciom na swobodne sterowanie kierunkiem. Dodatkowo realistyczny wygląd furgonetki dla dzieci, przednie światła, alarm i muzyka sprawiają, że jazda jest dla nich zabawą i mogą wreszcie udawać, że prowadzą prawdziwą furgonetkę.

Szerokie i ergonomiczne siedzenie: ten zabawkowy samochód z kierownicą ma szerokie i ergonomiczne siedzenie, które zapewnia dzieciom maksymalny komfort. Wykonany z wysokiej jakości PP i o nośności 20 kg fotelik doskonale wspiera dzieci. Dodatkowo ten van ma oparcie, które zapobiega odchylaniu się dzieci do tyłu.

Idealny prezent dla dzieci 18-36 miesięcy: nasz van z kierownicą to idealny prezent dla chłopców i dziewczynek. Konstrukcja typu push pomaga dzieciom w wieku 18-36 miesięcy ćwiczyć mięśnie nóg podczas poruszania się do przodu. Korzystnie wpływa również na koordynację ręka-stopa i drobne zdolności motoryczne.

Cechy:

 • Realistyczny wygląd, przednie światła, alarm i muzyka, które dodają do zabawy
 • Wyjmowany pojemnik do przechowywania zabawek, kwiatów i przekąsek
 • 6 antypoślizgowych, odpornych na zużycie kółek zapewnia płynną jazdę
 • Wysokiej jakości i trwały PP
 • Idealny do dróg betonowych, podłóg drewnianych i dróg ceglanych
 • Konstrukcja pchająca do ćwiczenia mięśni nóg
 • Oferta bezpośrednio od producenta
 • Szerokie, ergonomiczne siedzisko, które utrzymuje do 20 kg
 • Bezpieczne oparcie, które nie odchyla się do tyłu
 • Idealny dla dzieci 18-36 miesięcy
 • Ukryta bateria, aby uniemożliwić dzieciom jej wyjęcie
 • Dzieci nauczą się chodzić i rozwiną koordynację ręka-stopa

Dane szczegółowe:

Materiał: PP

Wymiary całkowite: 109 x 29 x 43 cm

Obciążenie siedzenia: 20 kg

Ładowność pojemnika: 10 kg

Bateria: 3 baterie AA 1,5 V

Waga: 5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski