Wczytuję dane...
Kod producenta: TY587168YE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
164,00 PLN
Opis produktu

Zabawkowa kuchnia z wyposażeniem w zestawie

Wspaniała zabawa w domową kuchnię dla dzieci! Zestaw jest wysoce interaktywny: z kranu leci woda, kuchenkę włącza się przekręcając pokrętło, wydaje dźwięki i imituje ogień. Piekarnik można otworzyć, aby bawić się w pieczenie chlebka lub tortu i doskonalić wiele umiejętności które używane będą w dorosłym życiu. Szafki służą do przechowywania narzędzi, kiedy te nie są używane. Haki i półki są bardzo przydatne do przechowywania przyborów kuchennych, owoców i warzyw. Wykonane z wysokiej jakości, nietoksycznego tworzywa ABS i PP, powierzchnia jest gładka i bezpieczna w użyciu. Jest to idealny prezent dla dzieci który odciąga je od ekranów telewizorów i telefonów, poprawiając jednocześnie wiedzę na temat przygotowywania posiłków.

Rozrywkowa i edukacyjna zabawkowa kuchnia: szafka, półka na przyprawy, owoce i warzywa oraz haczyki przyzwyczajają dzieci do sprzątania już od najmłodszych lat. Mogą bawić się z przyjaciółmi i doskonalić umiejętności społeczne i manualne. Urządzenie posiada wgranych 6 znanych melodii które gra dla urozmaicenia zabawy.

Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci: zaokrąglone rogi i gładka powierzchnia są idealne dla dzieci, oferując zabawę bez ryzyka. Wysokiej jakości tworzywa PP i ABS są nietoksyczne i bezwonne, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci i spokój rodziców.

Mnóstwo akcesoriów: W zestawie znajduje się 38 akcesoriów, w tym garnki, talerze, miski, szklanki, owoce i warzywa, jajka sadzone, foremki do ciastek, butelki z przyprawami, zabawkowe noże i widelce. Warto nauczyć dzieci, do czego służą poszczególne przybory podczas gotowania na różne sposoby.

Prezent dla dzieci: ta kuchnia ma wysokość odpowiednią dla dzieci już od 3 lat. Jest to idealny wybór na prezent urodzinowy lub świąteczny. Rodzic może bawić się z dziećmi w gotowanie wzmacniając łączącą ich więź.

Cechy:

  • Półki i haczyki do sortowania przyborów kuchennych.
  • Dzieci doskonalą zdolności manualne podczas zabawy
  • Pozytywka z regulowaną głośnością i piekarnikiem z ustawieniem czasu
  • Przyjazne dla środowiska PP i ABS bez ostrych narożników
  • 38 akcesoriów kuchennych o różnych funkcjach
  • Idealny rozmiar dla dzieci i doskonały prezent

Dane szczegółowe

Zalecany wiek: od 3 lat
Materiał: tworzywo sztuczne ABS, PP

Wymiary

Szerokość: 51,5 cm

Głębokość: 23,5 cm

Wysokość: 72 cm

Waga: 3,1 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski