Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10444WH+
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1839,00 PLN
Opis produktu

Wyspa kuchenna z rozkładanym blatem

Nasz stół z wyspą kuchenną wyposażony jest w duży blat z drewna kauczukowego, praktyczne szuflady, boczne półki oraz 2-drzwiową szafkę dla rozszerzenia przestrzeni do przechowywania przedmiotów w Twojej kuchni. Dodatkowo, półki boczne i szafka mogą być regulowane w 3 różnych wysokościach, aby dostosować się do przechowywania przedmiotów o różnych wysokościach. Jeśli chcesz mieć więcej miejsca do pracy, po prostu wystarczy rozłożyć blat dzięki jego składanej konstrukcji. Praktyczna konstrukcja składanej części blatu umożliwia wykorzystanie wyspy kuchennej również jako stołu jadalnego. Prosty design sprawia, że wyspa kuchenna doskonale komponuje się z wystrojem domu.

Wytrzymały blat: W przeciwieństwie do innych modeli wysp kuchennych, nasz stół kuchenny jest wyposażony w najwyższej jakości metalowe podpory dla łatwości użytkowania, pozwalając mu być rozkładanym i składanym, aby powiększyć przestrzeń pracy, lub zmieścić się w ograniczonych miejscach. Blat roboczy wykonany jest z drewna kauczukowego o nośności do 200 kg.

Dużo miejsca do przechowywania: Oprócz dużej Blat roboczy wykonany jest z drewna kauczukowego i wyposażony w praktyczne szuflady. kuchenna wyposażona jest również w praktyczne szuflady, półki boczne i 2-drzwiową szafkę, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania różnych artykułów kuchennych, utrzymując przestrzeń schludną i uporządkowaną.

3-poziomowa regulacja półki: Dzięki 3-poziomowej możliwości regulacji półki schowanej za drzwiami, przestrzeń przechowywania naszej 2-drzwiowej szafy jest dostosowana do Twoich potrzeb.

Więcej niż wyspa kuchenna: Rozkładany blat sprawia, że ten mebel służy nie tylko jako wyspa kuchenna, ale również jako stół jadalny, pozwalając cieszyć się pysznymi posiłkami.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały

Materiał: drewno kauczukowe, MDF, drewno konstrukcyjne

Wymiary: 120 x 61 x 92 cm

Szerokość rozłożonych drzwi: 91 cm

Obciążenie maksymalne blatu roboczego: 200 kg

Waga: 36 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x wyspa kuchenna

1 x instrukcja

Uwaga: cały zestaw zostanie dostarczony w 3 paczkach, możesz je otrzymać w różnym czasie.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski