Wczytuję dane...

Wyciskarki do soków

Świeżo wyciskane soki coraz częściej goszczą w śniadaniowym (choć nie tylko) menu Polaków. Są bowiem nie tylko łatwo przyswajalną formą posiłku, ale także idealnie wpisują się w modę dotyczącą zdrowego odżywiania. Zastosowane w poszczególnych modelach wyciskarek rozwiązania sprawiają z kolei, że przetwarzanie owoców i warzyw jest łatwiejsze aniżeli nigdy dotąd. Jak dokładnie wygląda ów proces?

Jak działają wyciskarki do soków?

Głównym elementem całości mechanizmu wyciskarki do soków jest wałek o ślimakowatym kształcie – zapewniający efektywną pracę urządzenia, które miażdży wykorzystywane produkty, odciskając je następnie na specjalnie skonstruowanym sicie. Taki sposób przygotowania sprawia, że sok staje się mętniejszy, tym samym zaś zawiera o wiele więcej cennych składników – minerałów i witamin.

Tania i dobra wyciskarka wolnoobrotowa – czy to możliwe?

Jak najbardziej. Tanie wyciskarki do soków charakteryzują się szeregiem zalet. Wśród nich wyjątkowo ważna jest cicha praca – związana z wolnoobrotowością, szczególnie istotna w przypadku dłuższej pracy. Dodatkowo, warto wspomnieć też o kilku parametrach, które świadczą o jakości wyciskarki. Przede wszystkim – ilości wspomnianych wałków ślimakowych, a także wielkości otworu wyciskarki do soków (w odpowiednich warunkach umożliwia on użycie produktów w całości). Tania i dobra wyciskarka wolnoobrotowa charakteryzuje się także odpowiednią mocą. Warto zwrócić uwagę na tę kwestię szczególnie w przypadku twardszych owoców i warzyw.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski