Wczytuję dane...
Kod producenta: HW68112RE
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
411,00 PLN
Opis produktu

Wózek serwisowy z 3 poziomami

Nasz wszechstronny wózek serwisowy jest idealny do biur, restauracji, fabryk, magazynów itp. Posiada otwartą konstrukcję, która zwiększa dostępność i oferuje dużą przestrzeń użytkową. Rozsądna wysokość między poszczególnymi poziomami pozwala także na przechowywanie większych przedmiotów. Dzięki praktycznemu uchwytowi i elastycznym kółkom przemieszczanie wózka jest łatwe i bez wysiłku. Wysokiej jakości materiał gwarantuje długą żywotność i dzięki gładkiej powierzchni jest łatwy do czyszczenia. Ten wózek serwisowy z 3 poziomami to ułatwienie w Twoim miejscu pracy.

Duża pojemność: Wózek z 3 poziomami ma dużo miejsca do przechowywania najróżniejszych przedmiotów w uporządkowany sposób. Górny poziom z pełnym dostępem to idealne miejsce do przechowywania przedmiotów, których używasz najczęściej, natomiast niższe poziomy przydadzą się do gromadzenia przydatnych narzędzi, materiałów i innych rzeczy użytecznych w trakcie prac.

Trwała stalowa konstrukcja: Wózek serwisowy ma dużą nośność, a każdy poziom mieści do 25 kg. Wytrzymałe półki nie będą łatwo rdzewieć ani wgniatać się i stanowią świetny dodatek do Twojego miejsca pracy.

Mobilny wózek serwisowy: Dzięki 4 elastycznym kółkom (2 z nich wyposażone są w hamulce) możesz bez wysiłku przemieszczać wózek. Hamulec pozwala na zabezpieczenie go w jednym miejscu. Dodatkowo uchwyt jest wygodny do kontrolowania ruchu podczas przemieszczania się.

Wielofunkcyjny: Wielofunkcyjny wózek serwisowy jest idealny do różnych środowisk, takich jak dom, biuro, restauracja, warsztat, garaż, magazyn itp. Ma również kompaktowe rozmiary i doskonale nadaje się do małych miejsc o ograniczonej przestrzeni, może służyć do przechowywania książek, narzędzi itp.

Łatwy montaż: Dzięki szczegółowym instrukcjom i kompletnym akcesoriom, możesz zakończyć montaż w krótkim czasie. Co więcej, gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia za pomocą wilgotnej szmatki, a Ty zaoszczędzisz czas i energię.

Dane szczegółowe:

Materiał: stal, PU

Wymiary produktu: 76 x 38 x 79 cm

Maksymalne obciążenie każdego poziomu: 25 kg

Waga: 11 kg

Pakiet zawiera:

1 x wózek serwisowy z 3 poziomami

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski