Wczytuję dane...
Kod producenta: TA10007
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
377,00 PLN
Opis produktu

Walizka ochronna z twardą obudową i wyciętą pianką

Chcesz zabezpieczyć swój aparat lub sprzęt elektroniczny podczas podróży i najróżniejszych przygód? Nasz wodoodporny pokrowiec będzie idealnym wyborem! Doskonale sprawdzi się do transportu drogich i wrażliwych przedmiotów. Wykonany został z najwyższej jakości tworzywa PP, dzięki czemu jest odporny na zadrapania i uderzenia. Ponadto, dzięki doskonałej szczelności (IP66) jest wodoodporny i pyłoszczelny, co pozwala na utrzymywanie przedmiotów z dala od szkodliwych warunków zewnętrznych. Falowana pianka w kształcie kartonu na jajka zapewnia dobrą ochronę przedmiotów i zapobiega ich przemieszczaniu w podróży. Ponadto zawór upustowy wyrównuje ciśnienie powietrza we wnętrzu skrzyni, co pozwala na bezpieczne otwieranie w każdym miejscu. W jego wnętrzu można umieścić elektronikę, drony, kamery i inne drogocenności.

Twarda obudowa i doskonała ochrona: Uszczelki i osłoną z materiału PP zapewniają najlepszą odporność na wodę i pył, co tworzy idealne miejsce do przechowywania drogocennych przedmiotów. Piana akustyczna we wnętrzu pokrowca bardzo dobrze amortyzuje wstrząsy i chroni przedmioty przed uszkodzeniem.

Konfigurowalne wnętrze: Wnętrze naszego futerału wypełnione zostało wkładkami piankowymi, które dostosowują się do przechowywania najróżniejszych przedmiotów. Kostki pianki można oderwać i usunąć tworząc miejsce w kształcie przedmiotu który chcemy trzymać w dedykowanym pudełku. Zapewnia to utrzymanie przedmiotów w niezmiennym miejscu podczas transportu.

Bezpieczne i praktyczne zamknięcie: Etui można łatwo otwierać i zamykać. Zawiasy wraz z zatrzaskami nie otwierają się pod wpływem wstrząsów i zwiększają tym samym bezpieczeństwo podczas transportu.

Funkcjonalny zawór upustowy: Konstrukcja pokrowca wyposażona została w funkcjonalny zawór upustowy. Jeśli obudowa nie otwiera się prawidłowo z powodu różnicy ciśnienia, można obrócić zawór, aby wyrównać ciśnienie powietrza do warunków zewnętrznych umożliwiając normalne otwarcie skrzynki.

Idealne rozwiązanie do przechowywania: Twardy futerał idealnie nadaje się do przechowywania różnych urządzeń elektronicznych, dronów, kamer i obiektywów, a także narzędzi i zestawów testowych. Uchwyt pozwala na wygodne i bezproblemowe przenoszenie. Dzięki przenośnej i trwałej konstrukcji będzie ona świetnym pomocnikiem w życiu codziennym.


Dane szczegółowe:

Kolor: czarny

Materiał: PP

Wymiary całkowite: 56 x 44 x 22 cm (dł. x szer. x wys. )

Wymiary wnętrza: 53 x 36 cm (dł. x szer. )

Przestrzeń dostosowywana: 48 x 32 cm (dł. x szer. )

Waga: 6 kg

Paczka z produktem zawiera:

1 x pokrowiec ochronny

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski