Wczytuję dane...
Kod producenta: TQ10053BK
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Walizka  2w1 Mercedes Benz

Ta jeżdżąca walizka jest idealna do wykorzystania jako bagaż dla dzieci. Wygląd zewnętrzny ma kształt oficjalnie dopuszczonego do ruchu samochodu. Gdy Twoje dziecko pojedzie z tą walizką na lotnisko lub dworzec kolejowy, przyciągnie uwagę wszystkich! 
Otwórz ją naciskając logo, wewnątrz znajduje się duża komora do przechowywania ubrań, przedmiotów codziennego użytku, zabawek itp. Książki można umieścić w kieszeni z siatki, aby mieć je pod ręką. 
Ta walizka przekształca się w jeżdżący samochód dla dzieci.
 
Wygląd samochodu: w porównaniu z innymi walizkami dla dzieci, nasza wygląda jak oficjalny samochód marki Mercedes Benz. Twoje dzieci od razu zostaną przyciągnięte i będą miały dużo zabawy z tą walizką. Idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Przestronna i dobrze wykonana walizka: wnętrze walizki samochodowej posiada dużą przegrodę dla dzieci i jest łatwo otwierana poprzez naciśnięcie przedniego logo. Istnieją 2 klamry krzyżowe, aby utrzymać ubrania i zabawki w porządku, a kieszeń z siatki jest świetna do przechowywania małych przedmiotów.
Wszechstronne zastosowanie: dzieci mogą pociągnąć za rączkę pod samochodem i ciągnąć walizkę za pomocą tylnych kółek, więc jest to idealne rozwiązanie na rodzinne wycieczki. Ewentualnie, gdy dziecko się zmęczy, można odblokować górną rączkę i wyciągnąć ją, aby pojeździć autkiem i dobrze się bawić.
Wysokiej jakości materiały: ta jeżdżąca walizka wykonana jest z PP i stali, jest mocna, nietoksyczna i trwała, mieści do 23 kg. Dzięki 4 plastikowym kółkom z łatwością jeździ po drewnianych podłogach w domu i po betonowych drogach na zewnątrz, na podjeździe lub po marmurowych podłogach na lotniskach.
Kultywuje organizację dzieci: ta lekka walizka w kształcie samochodu nie musi być składana i natychmiast przyciąga uwagę dzieci i zachęca je do układania rzeczy z własnej inicjatywy. W ten sposób zaczynają rozwijać samodzielność.
 
  • Wygląd prawdziwego samochodu bardzo rzucający się w oczy
  • Przestronna komora do przechowywania dziecięcych drobiazgów
  • 2 klamry krzyżowe i kieszeń z siatki, które utrzymują porządek w zawartości
  • Pociągnij za uchwyt i zamień walizkę w samochód
  • Oferta bezpośrednio od producenta
  • Nowy nieszkodliwy PP i silne żelazo gwarantują bezpieczne użytkowanie
  • Użyj go jako kosza do przechowywania książek i materiałów piśmienniczych dzieci
  • Plastikowe koła jeżdżą po drogach betonowych, drewnianych, kamiennych itp.

Dane szczegółowe:

Kolor: Czarny
Materiał: nowy PP, żelazo
Wymiary produktu: 60 x 31 x 26 cm
Maksymalna ładowność: 23 kg
Waga: 4 kg
 

Pakiet zawiera:

  • 1 x walizka do jazdy dla dzieci
  • 1 x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski